Euroopa liiga teine ring ja Frankfurt Eintracht ootavad! – FC Flora -FC Flora

Esindus-UUDISED

Euroopa liiga teine ring ja Frankfurt Eintracht ootavad!

Neljapäeval peetud Euroopa liiga esimese eelringi korduskohtumises mängis FC Flora võõrsil 2:2 viiki Serbia kõrgliiga mulluse hõbedameeskonna FK Radnicki Nišiga. Tänu avamängu 2:0 võidule pääses Flora teise ringi, kus ootab ees Saksamaa suurklubi Frankfurti Eintracht.

Serbia suuruselt kolmandas linnas Nišis peetud UEFA Euroopa liiga esimese eelringi korduskohtumisele läks Flora vastu avamängu kaheväravalise võiduga. Teada oli, et serblased avavilest alates turmtule peale panevad ning kiiresti väravat otsima asuvad ning meie ülesanne saab olema kompromissitult kaitsta ja oma värav puhtana hoida. Kuigi pressing oli esimestest minutitest alates tugev ja rünnati aktiivselt, seisis kaitse vankumatult ning avapoolaeg lõppes väravateta viigiga, mis tähendas, et pool tööd oli eeskujulikult tehtud.

Teine poolaeg jätkus sealt, kus esimene pooleli jäi – vastane ründas näljaselt ning meie kaitsesime meeskondlikult. 68. minutil said aga vastased oma tahtmise, kui paremalt äärelt antud tsenderduse järel sai kastist üsna vabalt peaga löögile Stefan Mihajlovic, kes võimalust kasutamata ei jätnud. Teada oli, et kui vastane suurte jõududega ründama asub, peavad ka meil omad vastuvõimalused tekkima. 80. minutil saatis Konstantin Vassiljev vasakul kasti servas teenitud karistuslöögi kaarega taha posti, kust Märten Kuusk selle akrobaatilise hüppega värava ette suunas, kus tema keskkaitsepartner ja toakaaslane Henrik Pürg pea vastu pani ja Radnicki võrku saatis. Võõrsil kirja saadud värav tähendas, et nüüd vajavad serblased veel kolme. Vaid kolm minutit hiljem sai Radnicki kolmest vajaminevast väravast esimese kätte, kui kaitseliini vahelt sai jooksu Nikola Cumic ja lahendas üks-üks olukorra väravavahiga kindlalt vastaste kasuks. Vastane surus, kuid minutid tiksusid. Kolmandal üleminutil tõi aga selguse majja avamängus pooleaastase pausi järel oma esimese puutega värava löönud Mark Anders Lepik, kes Frank Liivaku söödu järel väravavahiga silmitsi pääses, temast mööda mängis ning külma närviga lõppseisuks 2:2 vormistas.

See tähendast, et pääs Euroopa liiga teise eelringi on tõsiasi ning ees ootab ei keegi muu kui Bundesliga mullune seitsmes ja Euroopa liiga poolfinaalis Chelseale penaltitega kaotanud Eintracht Frankfurt! Paari avakohtumine peetakse juba uue nädala neljapäeval kell 20:00 A. Le Coq Arenal. Piletid müügil Piletilevis – KLIKI SIIA!