EELVAADE: Tallinn vs Tartu – FC Flora - FC Flora

Esindus- UUDISED

EELVAADE: Tallinn vs Tartu

Laupäeval ootab meid ees Premium liiga hooaja esimene Tallinn-Tartu lahing, kui A. Le Coq Arenal võõrustame Tartu JK Tammekat.

Rohevalged lähevad mängule hea emotsiooni pealt, kui viimati võideti Narva JK Transi E. Tipneri karikafinaalis 2:1 ning kindlustati koht finaalis. Nüüd tuleb tagasi tulla Premium liiga lainele, kus mängime kolme punkti peale. 

Foto: Janek Eslon

Homme ootab meid ees Premium liiga XIII voor, kui meile sõidab Tartust külla Tartu Tammeka, kes eelmises mängus pidi kodus 1:0 alla vanduma FC Kuressaarele. Mängud Tammeka vastu on alati olnud rasked, kuna tegemist on visa vastasega, kes viimasel ajal on Tallinnas käies näidanud häid esitusi kõikide vastu, kellega on kohtutud. Florakatel tuleb homme näidata tõelist pühendumust ning meeskonnatööd, et külalisi võita.

Eelmisel hooajal pidasime omavahel Premium liiga raames kokku kolm kohtumist, mille ühe mängisime A. Le Coq Arenal viiki ning kaks võõrsilkohtumist Tartus võitsime 3:1 ja 1:0. Kolmest mängust suutsime ise küll kahel korral oma värava puhtana hoida, kuid ei suutnud ka ise palju väravaid lüüa – väravatevahe jäi 4:1, mis tähendab, et mõlemad meeskonnad kaitsesid Kontsentreeritult. Sellel aastal oleme kohtunud korra, kuid Eesti karika raames, kus võitsime tartlasi veerandfinaalis 2:1.

Tartu JK Tammeka on enamjaolt mänginud pikalt juba ühe koosseisuga üksikute täiendustega, mis tähendab, et meeskonnatöö on kahtlemata Tammekal paigas. Millised järeldused on Tammeka teinud võrreldes karikamänguga? Kas florakad suudavad järjestikuste võitude arvu kasvatada? Ojamaal on Premium liigas juba 6 väravasöötu, kas ta suudab avada ka väravate arve? Seda kõike saad Sa teada juba homme õhtul kell 19:00 Soccernet.ee vahendusel!

Abitreener Joel Indermitte: “Karika poolfinaal võidetud ning pääs finaali lunastatud. Kuid juba ootab ees uus liigamäng Tartuga, kes on alati visa vastane ning tead, et midagi kergelt nemad ei anna. Peame mängima hea tahtega ja võtma 3 punkti.”

Martin Miller: “Tuleb tugev mäng ja tahame võtta maksimumi – 3 punkti.”

Oleme hakanud vähendama oma ökoloogilist jalajälge ja läksime paberkavast üle digikavale. Digikava leiad siitsamast artiklist – ole kursis, mis toimub täpsemalt mängupäeval! Kliki peale ja lae alla! 🙂