EELVAADE: Külla sõidab Nõmme Kalju – FC Flora - FC Flora

Esindus- UUDISED

EELVAADE: Külla sõidab Nõmme Kalju

Homme kell 15:00 ootab meid ees järjekordne kodumäng. Eelmine kodumäng toimus Konverentsiliiga raames neljapäeval, kuid seekord on tegemist Premium liiga kohtumisega. Meile sõidab A. Le Coq Arenale külla Nõmme Kalju!

UEFA Konverentsiliiga alagrupifaasi avanud florakad võõrustavad lühikese aja jooksul kolme vastast – üks nendest oli KAA Gent eurosarja raames, järgmised kaks on Premium liiga raames pühapäeval Nõmme Kalju ja kolmapäeval Narva Trans. Nõmme Kalju hoiab hetkel veel kahe punktiga kinni neljandast kohast – Legion võitis Tulevikku 3-1 ning on Kaljust maas vaid kahe punktiga. See tähendab, et Kaljul ei ole enam eksimisruumi ja rohevalgete vastu tahavad kindlasti punkte saada.

Viimasest 20-st mängust on Flora võtnud võidu kaheksal korral, Kalju viiel korral ning viiki on mängitud seitsmel korral. Statistika ei valeta ning peegeldab, kui võrdne ja raske vastasseis see mõlema meeskonna jaoks on. Viimased kolm kohtumist oleme küll võitnud 3-0; 2-1 ja 1-0. Viimased kaks üheväravalise võidu on sepistanud Rauno Alliku, kes 2-1 võidumängus Sten Reinkorti söödu 85. mänguminutil väravasse suunas ning 1-0 võidumängus 80. minutil Kalju võrku sahistas. 

Rauno Alliku esimeses Konverentsiliiga alagrupi mängus.

Alles neljapäeval raskes euromängus madistanud rohevalged ei pruugi veel olla täiesti värsked, kuid tahe meistritiitli suunas liikuda on suur ning eksimusteks ruum puudub. Florakad platseeruvad Premium liiga tabelis teisel kohal 46 punktiga ja Levadia esimesel kohal 58 punktiga. Tõsi, Flora on kolm mängu vähem pidanud. 

Neljapäeval esimese poolaja alguses väljavahetatud Markkus Seppiku osalemine mängul on veel küsimärgi all ning see selgub mängupäeval. Kui Seppik ei saa mängu alustada põhikoosseisus, on peatreeneril Jürgen Hennil mõttekoht. Kas panna algkoosseisu puhanud Erko Jonne Tõugjas, kes tegi alles hiljuti 5-1 võidumängus Legioni vastu debüüdi või kogenum Marco Lukka, kes tavaliselt on Floras mänginud äärekaitses. Rauno Allikul on Premium liigas löödud 99 väravat, kas homme lööb ta 100. värava? Seda kõike saad Sa näha juba homme kell 15:00 A. Le Coq Arenal või kui staadionile ei jõua, siis ETV2 otseülekande vahendusel!

Markkus Seppik sai neljapäeval kergelt vigastada.

Abitreener Joel Indermitte: “Juba ees järgmine kohtumine ja vastaseks kodus Nõmme Kalju. Mäng, mis alati on täis kõva võitlust ja emotsioone. Tahame 3 punkti, et liikuda edasi meistritiitli suunas!”

Markkus Seppik: “Nõmme Kalju on tugev vastane, aga meie eesmärgiks on 3 punkti. Vähemaga rahul olla ei saa.”

Kui sul pole mängule veel piletit, siis leiad selle SIIT.

Oleme hakanud vähendama oma ökoloogilist jalajälge ja läksime paberkavast üle digikavale. Digikava leiad siitsamast artiklist – ole kursis, mis toimub täpsemalt mängupäeval! Kliki peale ja lae alla!