EELVAADE: Korduskohtumine aasta hiljem IK Siriusega – FC Flora -FC Flora

Esindus-UUDISED

EELVAADE: Korduskohtumine aasta hiljem IK Siriusega

Eelmisel aastal kohtusime hooajaeelsel sõprusmängu raames IK Sirius Fotboll võistkonnaga – kohtumine lõppes 1-1 viigiliselt. Homme kohtume samal staadionil sama klubiga, et valmistuda uueks hooajaks. Mängu avavile kõlab Rootsis kell 14:00 ning mängu kannab üle Soccernet.ee.

Alustasime hooajaks ettevalmistust natukene vähem kui kuu aega tagasi ning oleme seni pidanud maha kaks kohtumist – EJL sisehallis mängisime 2-2 viiki Paide Linnameeskonnaga ning seejärel alistasime Läti kõrgliigaklubi FS Metta 3-0. Järgmine mäng leiab aset juba homme, kui kell 14:00 pannakse Rootsis pall mängu. Esmakohtumine toimus kahe klubi vahel eelmine aasta ning lõppes 1-1 viigiliselt, kas korduskohtumises väljub keegi võitjana?

FS Metta mängus haarasime kindlalt mängu üle kontrolli esimesel poolajal, kui väljakul oli rohkem kogemustega mängijaid. 25. minutiks oli seis juba 3-0 ning nii veeretati ka esimene poolaeg lõpuni. Teist poolaega alustas teine koosseis ning mäng muutus natukene võrdsemaks, kuid võimalusi oli endiselt. Tristan Koskor, Rauno Alliku ja Aleksandr Šapovalovi ründeliini kombinatsioonidest küll võimalusi tekkis, kuid vastaste väravavaht ning korra ka kaitsja päästis joone kohalt Koskori pealelöögid.

Rootsi kõrgliiga koosneb 16 klubist ning IK Sirius lõpetas eelmise hooaja 11. kohal. 30-st liigamängust suudeti võita 10, mängida viiki 7 ning kaotati 13 kohtumist. Ise löödi 39 väravat ning endale lasti lüüa 53.

Sellel aastal on Sirius kohtunud juba kolme klubiga ning meie oleme neljas. Hooajaks ettevalmistust alustati 2-1 võiduga Öreboro vastu. Seejärel mängiti Hammarbyga, kellelt saadi 1-3 kaotus ja 6. veebruaril kohtuti Sarpsborgiga, kellega mängiti 1-1 viiki.

Homme peale esindusvõistkondade lahingut asuvad omavahel madistama samade klubide duubelvõistkonnad: FC Flora U21 ja IK Sirius Fotboll II vahelise kohtumise avavile kõlab kell 17:00.

FC Flora tegemistega saad end kursis hoida Facebooki, Instagrami ja Twitteri vahendusel.

Martin Miller. Foto: Janek Eslon