EELVAADE: Kolmas kodumäng 7 päeva jooksul – FC Flora - FC Flora

Esindus- UUDISED

EELVAADE: Kolmas kodumäng 7 päeva jooksul

Homme kell 19:00 ootab meid ees kolmas kodumäng seitsme päeva jooksul. Eelmine kodumäng toimus pühapäeval, kui madistasime Nõmme Kaljuga. Seekord sõidab A. Le Coq Arenale külla JK Narva Trans!

Alles kahte vastast võõrustanud florakad võõrustavad lühikese aja jooksul ka kolmandat vastast- Narva Transi. Trans hoiab Premium liigas kuuendat kohta, mida nad tahavad endale kindlustada, et vältida poolitamise järel tabeli alumistega mängimist.

Narva Trans on küll alati olnud ebameeldiv ja raske vastane kõigi jaoks, kuid viimasest 20-st mängust ei ole suutnud Narva meid alistada. Oleme saavutanud 17 võitu ning kolm mängu viiki mänginud. 

Viimasest viiest omavahelisest lahingust on ainult üks tulemus, mis võiks näidata, et mäng oli ühepoolne. See kohtumine lõppes 5-0 võiduga. Ülejäänud neli kohtumist on lõppenud kas ühe või kaheväravalise eduga. Viimase kohtumise võitsime 26. mail Narvas 2-0, kui väravad lõid Konstantin Vassiljev ja Henrik Ojamaa.

Alles pühapäeval raskes mängus Kalju vastu mänginud florakad ei pruugi olla täiesti värsked, kuid Premium liigas ollakse tagaajaja rollis ning iga punkt on arvel, et liikuda meistritiitli suunas. Florakad asuvad Premium liigas 2. kohal 49 punktiga pärast 20 mängu ning Levadia on esimesel kohal 61 punktiga, kuid on mänginud 23 kohtumist. 

Henrik Ojamaa 2-0 väravat tähistamas 26. mail Narva vastu. Foto: Janek Eslon

Põhapäeval varumeeste hulgast alustanud Rauno Sappinen sekkus 66. minutil, kui seis oli juba 2-0 meie kasuks. Mõlemad väravad lõi Rauno Alliku, kes ületas 100 värava marginaali Premium liigas. Kas mängu alustab heas hoos Rauno Alliku või Rauno Sappinen või hoopiski mõlemad? Marco Lukka mängis parem keskkaitsjana ning Kuusk oli vasakpoolne. Kas mängule minnakse sama keskkaitse paariga või saab oma võimaluse ka Erko Jonne Tõugjas? Seda kõike saad Sa näha juba homme kell 19:00 A. Le Coq Arenal või Soccernet.ee otseülekande vahendusel!

Väravavahtide treener Aiko Orgla: “Narvast on pikk tee Tallinna mängule sõita. Sellist retke keegi kergelt ei võta ja kui juba selline maa maha sõidetakse, siis tullakse ka vihaselt kolme punkti eest võitlema. Valmistume tugevaks mänguks ja tahame võidupunktid oma kodustaadionil enesele hoida.”

Martin Miller: “Kindlasti tuleb raske mäng. Läheme oma parimat mängu mängima ja tahame võtta sellest mängust kolm punkti.”

Kui sul pole mängule veel piletit, siis leiad selle SIIT.

Oleme hakanud vähendama oma ökoloogilist jalajälge ja läksime paberkavast üle digikavale. Digikava leiad siitsamast artiklist – ole kursis, mis toimub täpsemalt mängupäeval! Kliki peale ja lae alla!