EELVAADE: Florakad naasevad võidukalt koondisepausilt loodetavasti võidukale Premium liiga lainele – FC Flora -FC Flora

Esindus-UUDISED

EELVAADE: Florakad naasevad võidukalt koondisepausilt loodetavasti võidukale Premium liiga lainele

Seitse Rohevalget on koondisepausilt naasnud ning meeskond on juba nädala keskpaigast saadik valmistunud homseks Premium liiga kohtumiseks. Võõrustame A. Le Coq Arenal kell 19:30 TJK Legionit.

Homme ootab kogu Flora klubipere just Sind koos oma sõprade ja perega tribüünile, sest mõned üksikud kodumängud on veel sellel hooajal jäänud ning meeskond vajab Sinu tuge, et kindlustada Eesti meistriliiga tiitel. Homse mängu avavile kõlab kell 19:30 ning väravad avame üks tund varem. Piletid leiad meie kodulehelt

Flora ja Legioni võistkonnad väljakule jalutamas. Foto: Janek Eslon

Tallink Hotels paneb vaheajamängule auhinnaks 3 Aqua Spa kinkekaarti. Ühel kinkekaardil on Aqua Spa veekeskuse pilet võitjale ning tema valitud kaaslasele. Aqua Spa asub Tallinna kesklinnas, Tallink Spa & Conference hotellis. Mõnusat naudingut pakuvad erinevad saunad, mullivannid, suur sisebassein, lastebassein ja välibassein.

Viimasest viies Legioni mängus on juhtunud kõike. Nad on võitnud ühe kohtumise, võtnud ühe suure viigi, kaotanud napilt ühe kohtumise ning kaotanud kaks kohtumist suureskooriliselt. Legion võitis 1-0 Pärnu Vaprust, kaotas 2-3 Tallinna Kalevile, võttis 1-1 viigi Paide Linnameeskonnalt ning mäng hiljem kaotasid 10-0 samale meeskonnale. Lisaks kaotasid Narva Transile 6-1. 

Flora viimased viis mängu on olnud stabiilsed nagu ka kogu see hooaeg on olnud florakatel. Viimased viis kohtumist on võidetud: 2-1 vs Paide LM, 2-0 vs Kalju, 2-1 vs Levadia, 1-0 vs Tammeka ja 4-0 vs Narva Trans. 

Omavahel on meeskonnad sellel hooajal kohtunud neljal korral, korra karikas ja kolm korda Premium liiga raames. Kõik neli korda on florakad väljunud võitjatena, vahel kergemalt, vahel raskemalt. Rohevalged on kirja saanud 1-0, 2-0, 7-0 ja viimati 6-0 võidu. Ajaloo jooksul on kohtutud 11 korda, millest samuti kõik on Flora võitnud, kuid Legion on suutnud nendes mängudes Flora võrku sahistada viiel korral. 

Kohtume juba laupäeval A. Le Coq Arenal.

Florakad väravat tähistamas Legioni vastu. Foto: Janek Eslon