EELVAADE: Flora ajaloo esimene Meistrite liiga 2. eelringi kodumäng – FC Flora -FC Flora

Esindus-UUDISED

EELVAADE: Flora ajaloo esimene Meistrite liiga 2. eelringi kodumäng

“Teine poolaeg” Tallinnas

Teisipäev kell 19:00 ootab meid ees Flora klubi ajalooline kohtumine! Meile sõidab Meistrite liiga 2. eelringi korduskohtumiseks külla Poola gigant Legia Warszawa.

“Esimene poolaeg” Varssavis lõppes võõrustajate napi 2-1 võiduga, kui võiduvärav löödi 90+1 minutil. Homme ootab meid ees raske kohtumine, kui meile sõidab Poolast külla 16- kordne Poola meister Legia Warszawa. Tuleb pingeline kohtumine, kus Flora ühe väravaline edu pärast 90. minuti lõpuvilet viiks mängu lisaajale. Sellel aastal kaotas UEFA võõrsilvärava reegli, mis tähendab, et võõrsilväraval ei ole suuremat kaalukaussi ning kõik väravad on võrdsed.

Malta klubi Hibernians F.C alistamine viis klubi UEFA Meistrite liiga 2. eelringi, kus varem pole oldud. Kui peaksime sellest eelringist edasi saama Meistrite liiga 3. eelringi, kindlustaksime järgmise ringi ebaedu korral Euroopa liiga play-off vooru ja sealse ebaedu korral oleks meil endiselt alagruppi turniir kindlustatud UEFA Konverentsiliigas. See tähendaks euromänge detsembrini. Ühe õnnestumise puhul teeksime Eesti klubijalgpalli ajalugu, olles esimene Eesti klubi eurosarja alagrupiturniiril – selleks on meil vaja Teie toetust igal mängul!

Eelmisel aastal saatis meil Euroopas edu, kui jõudsime Euroopa liiga play-off ringi, kuid pidime alla vanduma tugevale Horvaatia meistrile GNK Dinamo Zagrebile. 3. eelringi loos on tehtud, kui peaksime Legia alistama ning pääsema Meistrite liiga 3. eelringi, saaksime uueks vastaseks GNK Dinamo Zagrebi ja Nicosia Omonia paari võitja. Zagreb võitis avakohtumise 2-0. Meistrite liigast langemine tooks meile Euroopa liiga 3. eelringi ja vastaseks eelnimetatud paari kaotaja.

Martin Miller mängueelsel treeningul

Kas suudame kaotusseisust välja rabeleda ning teha Eesti klubijalgpalli ajalugu? Kas kodus suudame hoida oma värava puhtana? Kui palju tuleb rahvast Florat toetama? Seda kõike saad Sa näha juba homme kell 19:00 A. Le Coq Arenal või kui staadionile ei jõua, siis ETV2 otseülekande vahendusel!

Kui sul pole mängule veel pileteid, siis piletid leiad SIIT.