EELVAADE: Esimeseks kodumänguks sõidab külla Läti klubi – FC Flora -FC Flora

Esindus-UUDISED

EELVAADE: Esimeseks kodumänguks sõidab külla Läti klubi

Meie aasta esimene kodumäng enne põhihooaja algust toimub 8. veebruaril kell 15:00 EJL sisehallis Läti kõrgliigaklubi FS Metta vastu. Pärast seda madistavad samade klubide duubelvõistkonnad. Piletid mõlemale kohtumisele on müügil meie kodulehel

Meie hooaeg lõppes alles detsembri keskpaigas ning nüüd valmistume juba uueks hooajaks. Hooaja esimeseks mänguks sõitsime Taani, et maha pidada oma esimene sõpruskohtumine Taani suurklubi FC Kopenhaageni vastu. Kohtumise kaotasime 3-0.

Pre-season’i teine kohtumine toimus 4. veebruaril EJL hallis Paide LM vastu. Paide asus kaks korda mängu juhtima, kuid kohtumine lõppes 2-2 viigiseisul. Esimesel poolajal läks Paide juhtima ning värske liituja super eeltöö vasakul äärel ning hea sööt värava ette aitas mängu esimesel korral viigistada. Värava ette oli jooksnud kapten Konstantin Vassiljev, kes suunas palli vastaste võrku. Teisel poolajal jäime samuti kaotusseisu, kuid Henri Välja imeline karistuslöök lõpetas võrgus ning mäng lõppes 2-2 viigiseisul.

Kuna tegemist on kahe hooaja vahelise perioodiga, toimub meeskondades mitmeid muudatusi ning esmaseid järeldusi paari mängu kohta on veel vara teha. Mõningaid järeldusi saab aga teha sellest, et kindlat esinumbrit väravasse veel tekkinud ei ole, kaitseliinis omab liidrirolli Henrik Pürg ning Konstantin Vassiljevi jalad on endiselt võimsad.

Raske on ka ennustada, millise koosseisuga võime alustada, sest mängijaid on palju ning treeneritel on just hea aeg vaadata ja katsetada erinevaid mängijaid erinevatel positsioonidel.

FS Metta on Läti kõrgliigaklubi, kes lõpetas kaheksa meeskonna seas seitsmendal kohal. 28-st mängust võideti viis, mängiti viiki viis ning kaotati 18 kohtumist. Sellel aastal on nad mänginud ühe sõpruskohtumise, kui 29. jaanuaril läksid vastamisi Rootsi klubi Djurgårdens IF Fotbolliga.

FC Flora ja FS Metta kohtumise avavile kõlab kell 15:00 ning kell 17:00 alustavad madistamist sama klubide U21 võistkonnad. Üks soetatud pilet kehtib mõlemale mängule. Tule kohale ja jägli, kuidas Flora valmistub uueks hooajaks. Kohtume EJL hallis.

FC Flora tegemistega saad end kursis hoida Facebooki, Instagrami ja Twitteri vahendusel.