EELVAADE: A. Le Coq Arena esimene murumäng – FC Flora - FC Flora

Esindus- UUDISED

EELVAADE: A. Le Coq Arena esimene murumäng

Juba sellel laupäeval ootab meid ees käimasoleva nädala teine kohtumine, kui võõrustame hooaja meie esimesel A. Le Coq Arena murumängul Tallinna JK Legionit.

Florakad pole palliplatsil pidanud tundma veel kaotusekibedust, kui kuuest kohtumisest on võidetud neli ning viigistatud kaks mängu. Tabelis hoitakse kolmandat kohta, kuid liidrist Paide Linnameeskonnast on mängitud kolm vooru vähem – kui peaksime võitma kolm ärajäänud kohtumist, tõuseksime ühele pulgale jagama esimest ja teist kohta.

Foto: Janek Eslon

Homme ootab meid ees Premium liiga seitsmes kohtumine, kui võõrustame A. Le Coq Arenal Tallinna JK Legioni. Legion pidi oma viimases kohtumises tunnistama Premium liiga liidri 1:0 paremust ning neil jäi vahele ka nädalasisene mäng Pärnu JK Vapruse vastu seoses positiivse Covid-19 proovitulemusega Pärnu võistkonnas. Mõlemad võistkonnad on näidanud head mängu ning homme tõotab tulla väga raske võitluslik mäng, kus midagi ei anta niisama. 

Legioniga oleme kohtunud kokku neli korda, millest oleme väljunud võitjatena kõigil korral. Alati on Legion andnud kõva lahingu – oleme suutnud hoida oma värava puhtana vaid korra ja ülejäänud mängudes on igas mängus meile löödud üks värav. Ise oleme suutnud lüüa neljas mängus kaheksa väravat, mis teeb keskmiselt kaks väravat mängus – statistika valguses on oodata põnevat mängu. 

Sellel hooajal oleme Legioniga juba kohtunud, kui meie selle hooaja Premium liiga avamängus võtsime 2:1 võidu tänu Rauno Sappineni kahele tabamusele. Selle ajaga on jõudnud juba palju asju muutuda, meeskonnad on mängupraktikat saanud ja kokkumängu kõvasti harjutanud.  

Kas florakad suudavad võiduseeriat pikendada kolmele mängule? Kas florakad suudavad seekord oma värava puhtana hoida? Milliste asetustega ja koosseisudega minnakse mängule? Seda kõike saad Sa näha juba homme lõunal kell 13:00 Soccernet.ee kanalil!

Joel Indermitte: “Lõpuks murul ja A. Le Coq Arenal! Vastaseks Legion, kes esimeses omavahelises kohtumises esitas kõva väljakutse. Peame olema selleks väljakutseks valmis ja kodumurul võtma 3 punkti!”

Ken Kallaste: “Kahjuks ise sellest mängust osa võtta veel ei saa. Aga oodata on korralikku võitlust ja Legion on näidanud kõigi vastu head mängu. 3 punkti tuleb välja teenida.”

PS! Mängule pole pealtvaatajad lubatud!

Oleme hakanud vähendama oma ökoloogilist jalajälge ja läksime paberkavast üle digikavale. Digikava leiad siitsamast artiklist – ole kursis, mis toimub täpsemalt mängupäeval! Kliki peale ja lae alla! 🙂