Duublite derbi kuulus Florale – FC Flora -FC Flora

Duublite derbi kuulus Florale

fcfu21_fclu21_0-3

Esiliiga IV voor. Duublite duell tuulisel Maarjamäe kunstmurul algas võõrustajate jaoks šokiga, kui vaid 50 sekundi kuludes mängust Herol Riiberg 20 meetrilt peale lõi ning palli Levadia puurivahi Priit Pikkeri kätest mööda võrku saatis.

Järgnes mõlemapoolsete võimalustega tempokas mäng, kus väravašansse langes mõlemale poolele, kuid ohtrad suluseisud nullisid nii võõrustajate kui külaliste mitmedki lubavad olukorrad. Võrdne mängupilt püsis kuni 85. minutini, mil Levadia järelkasvumeeskond hetkelise nõrkusehetke lubas ning Henri Järvelaid läbisöödu järel lihtsalt skoorima pääses. Kaheväravalisse kaotusseisu jäänud võõrustajate mängupilt rahunes seepeale hoopiski ning hoopis Sander Laht oli see, kes normaalaja viimasel minutil ligi 30 meetrilt kauni pommi Pikkeri selja taha saatis.

Flora võttis mängust kindla 3:0 võidu ning asus enne nädalavahetusel peetavaid mänge tabeli liidriks.

17.03. kell 19.00 Maarjamäe kunstmuruväljakul (Kose tee 4, Tallinn)
Tallinna FC Levadia U21 0 – 3 Tallinna FC Flora U21
1. Herol Riiberg, 85. Henri Järvelaid, 89. Sander Laht

Hoiatused: 3. Marko Lipp, 56. Alex Roosalu, 78. Gregor Aru – 69. Hans Joosep Tammerik