Duubel alistas laupäeval Tuleviku 1:0 – FC Flora - FC Flora

Klubi- UUDISED

Duubel alistas laupäeval Tuleviku 1:0

Viljandlased tulid kohale napi koosseisuga ja uinutasid sellega ka floralasi, aga üks värav sai neile siiski löödud. Roman Sobtšenko tõi järjekordse võidu!

Esiliiga XX vooru mäng
:

19. juulil kell 19:00 A. Le Coq Arena I muruväljak (Asula 4c)
TALLINNA FC FLORA II – VILJANDI JK TULEVIK  1:0 (0:0)
ametlik protokoll
Värav: 51. Roman Sobtšenko
Hoiatus: 75. Martin Kase

FC Flora II: 1-Karofeld, 13-Juha (57. 82-Keert), 24-Juhkam, 26-Piir, 34-Mataloja, 32-Sepp, 18-T. Paavo, 17-Sobtšenko (69. 35-Astur), 27-Saliste, 14-Kase (75. 80-Vard), 41-Maar (87. 21-Siim).
Varus: 12-Nurmik, 80-Vard, 88-Sõrmus, 21-Siim, 82-Keert, 35-Astur, 31-Tammerik.

JK Tulevik: 1-Nõmm, 6-Saar, 13-Henn, 80-Oja, 5-K. Paavo, 15-Lang, 4-Ilves, 14-Kübar, 8-Tölpus, 17-Peips, 55-Kivilaan.
Varus: –

Mänguolud: +24, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 42
Peakohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud: Andres Kalvik, Andrei Brõtkin

Mängu eelvaade:

FC Flora II peatreener Jürgen Henn: “Viljandi mänguks jääb pärast karikamängu taastusaega napiks ja mitmed olulised mängijad on puudu, aga võib öelda, et antud tingimustes oleme ikkagi täielikult mänguks valmis. Vastane on liiga ühe parima kaitsega meeskond nii et pusimist tuleb kõvasti ja selle kahe päeva jooksul üritame veel tegeleda taktikaliste nüanssidega, mis võiks laupäeval edu tuua. Eks näis, mida vanad sõbrad treeneripingil meie vastu plaanitsevad.”

Mängija Kewin Mataloja: “Viimane kord me neid võitsime, kindlasti tahame neid võita ka seekord. Proovime enda mängu peale suruda, mängu domineerida, tekitada palju võimalusi ning neist ka palju sisse lüüa, samal ajal taga nulli hoides. Nii lihtne see hea mängu ja ilusa võidu valem ongi.”

Tuleviku peatreener Aivar Lillevere: Me teame, kui tugev vastane Flora on ja teame ka enda tugevusi. Tuleb üks väga raske mäng, kus peame algusest lõpuni kaitsetööle keskenduma ja ründes oma võimalused ära realiseerima.

Mängija Siim Saar: Mäng Floraga saab olema kindlasti väga raske, sest nad on liigas parim palliga mängiv meeskond. Kui oleme algusest lõpuni mängus sees ja keskendume oma sooritustele, siis peaks mäng lõppema meie jaoks positiivse tulemusega.