Arena avamängus jahime 11. võitu – FC Flora - FC Flora

Esindus- UUDISED

Arena avamängus jahime 11. võitu

See aeg on käes – A. Le Coq Arena on valmis meid vastu võtma ja nüüd läheb mänguks! Suurepärane naturaalmuru, võimas rahvusstaadion ja tõelised põnevuslahingud koos lähenevate suvesoojadega.

Veerand hooajast on seljataga ning kauaoodatud murumängud käes! Juba sel laupäeval kell 16:00 sõidab meile külla alati tugev ja võitluslik Narva Trans, kes selleks hooajaks oma ridu täiendanud selliste meile tuttavate meestega nagu Joseph Saliste ja Marko Meerits. Avaringis suutsime Narvas raske 1:0 võidu kätte saada, laupäeval loodame publiku toel mängu kindlamini enda kasuks pöörata!

Flora on tegemas ajaloo tugevaimat hooaja algust, olles seni võitnud kümnest mängust kümme! Varasemalt on 36-mängulise hooaja jooksul esimesed 10 vooru täiseduga suutnud läbida vaid FC Levadia ja seda aastal 2009. See tähendab, et juba praegu on Flora teinud Premium liiga viimase 10 aasta parima stardi hooajale. Selsamal 2009. aastal peatus Levadia võiduseeria 12. voorus, kui 1:1 viik tehti Sillamäe Kaleviga.

Võiduseeria pikendamiseks tuleb homme alistada südikas Narva Trans, kes aga kindlasti punktiröövimise mõtetega pealinna sõidab. Kuigi viimasest kümnest omavahelisest mängust oleme meie võitnud kaheksa ning kaks mängu on lõppenud viigiga, siis võidud on tulnud alati suure töö ja vaevaga välja võidelda. Viimase viie omavahelise mängu tulemused räägivad enda eest – 1:0, 2:1, 2:2, 4:2 ja 0:0. Viimases omavahelises kohtumises kuu aega tagasi kindlustas meile kolm punkti Erik Sorga 84. minutil realiseeritud penalti.

Suurepärane kevadilm, väga heas seisukorras muru ning Eesti rahvusstaadion loovad kõik eeldused selleks, et ees ootab tõeline põnevuslahing. Võta pere, sõbrad, tuttavad ja tuttavate tuttavad ning tule staadionile! Iga silmapaar, iga käteplaks ja iga hüüe loeb! Näitame, kui suur ja kokkuhoidev on Flora kogukond ja aitame ka üheteistkümnenda võidu koju jätta!

Väravavahtide treener Aiko Orgla: Oleme tagasi kodumurul. Staadionil, millel iga jalgpallur naudib mängimist ja loodetavasti iga pealtvaataja mängu vaatamist. Narva on alati huvitav vastane ja mängud nendega on olnud põnevad. Jätkame oma tööd ja usume oma tegemistesse ning sellega tahame saavutada ka edu.

Ründaja Rauno Alliku: Esimene mäng meie kindluses. Narvaga mängud on alati keerulised, aga meil on praegu hoog üleval ja tahame samamoodi jätkata.