Anname noortele võimalusi – FC Flora - FC Flora

Noored- UUDISED

Anname noortele võimalusi

Mitmed noored mängijad said nuusutada esindusmeeskonna mängueelseid rutiine ning ka mängida koos nendega Premium liiga võistkonna vastu. 

Eelmisel reedel, 10. juunil pidasid treeningkohtumise maha FC Flora ja Tallinna JK Legion. Flora eest jooksid väljakule mitmed noored koos esindusvõistkonna mängijatega. Kohtumine lõppes 3-3 viigiga ning Flora poolt oli vanim väravalööja kõigest 2003. aastal sündinud Henri Leoke.

Lisaks Henri Leokesele lõi värava veel 2006. aastal sündinud Maksim Kalimullin ja vahetusest sekkunud 2007. aastal sündinud Tony Varjund realiseeris penalti. Floral oli võimalus kohtumine viimasel minutil 4-3 võita, kui vahetusest sekkunud Mait Eenmaal tekkis hea olukord, aga pall ei maandunud väravas. 

Algkoosseisu nimekirjast leidsime seitse esindusvõistkonna mängijat – Karl Romet Nõmm, Markkus Seppik, Marko Lipp, Erko Jonne Tõugjas, Henrik Ojamaa, Andreas Kiivit ja Tristan Koskor. Vahetusmeeste hulgas oli kaheksa mängijat, kellest ainult üks oli esindusvõistkonna mängija, Ingmar Krister Paplavskis. Ülejäänud olid kõik noored ja Flora enda kasvandikud, kes kõik teenisid ka mänguminuteid ja said võimaluse enda oskused proovile panna. 

Sellised treeningkohtumised näitavad, et järjepideva tööga teenivad nooredj välja võimaluse näidata oma oskusi. 3-3 võitluslik ja südi viik Premium liiga meeskonna TJK Legioni üle näitab, et Flora noortel on sisu, tahet ja südant.

FC Flora esindusvõistkonna peatreener Jürgen Henn: “Kuigi ka Legion mängib noore koosseisuga, siis nad on saanud karastust Premium liigas ja hea oli näha, et nii mõnigi mängija suutis selle tempoga päris hästi kohaneda. Kõik mängisid isuga, väga julgelt ja usun, et tegu oli meie jaoks väga hea ja informatiivse mänguga.”

Mängu ja väravaid saad järele vaadata SIIT.

Foto: Johannes Paul Tamm