Andrei Smirnov sõlmis Floraga 2-aastase lepingu – FC Flora - FC Flora

Esindus- UUDISED

Andrei Smirnov sõlmis Floraga 2-aastase lepingu

18-aastane keskpoolkaitsja Andrei Smirnov tuli Florasse Tallinna Legnionist esmalt eelmise aasta suvel laenulepingu alusel. Pärast pooleaastast laenuperioodi otsustas Flora mängijaga sõlmida 2-aastase lepingu.

Andrei Smirnov on Tallinna Legioni kasvandik, kes debüteeris Premium liigas juba 2020. aastal. Flora eest on Andreil Premium liiga debüüt veel tegemata, kuid karikasarjas on minutid juba kirjas.

“Flora pakkumisest teada saades, tundsin ainult positiivseid emotsioone, sest peale pooleaastast laenulepingut avanes mul võimalus sõlmida klubiga 2-aastane leping,” ütles Andrei Smirnov.

Mängija üheks eesmärgiks on võidelda mänguminutite eest: “Hooaja eesmärgiks on teha korralik hooaja ettevalmistus ilma vigastusteta ja loomulikult saada Premium liigas võimalikult palju mängupraktikat.”

Miks valis mängija just Flora? “Flora on suurepärase korralduse ja infrastruktuuriga klubi. Ma arvan, et selle klubiga liitumine on hea samm edasi karjääriredelil,” sõnas Smirnov.

FC Flora spordidirektor Nortbert Hurt: “Andrei Smirnov on väga mitmekülgne mängija, kes on võimeline siduma mängu ja ta suudab väga hästi leida üles ründajad. Selge on see, et tema puhul on tegemist hilise arenguga mängijaga, kes esmalt peab kohanema meie keskkonnas.”

Soovime Andreile palju jaksu ja motivatsiooni uueks hooajaks!

Andrei Smirnov. Foto: FC Flora