AMETLIK: FC Flora kutsub Kuressaarest väravavahi laenult tagasi ning saadab teise puuriluku asemele – FC Flora - FC Flora

Esindus- UUDISED

AMETLIK: FC Flora kutsub Kuressaarest väravavahi laenult tagasi ning saadab teise puuriluku asemele

Flora kutsub FC Kuressaarest laenult tagasi heas hoos oleva Kristen Lapa ning saadab laenule asemele Ingmar Krister Paplavskise. Paplavskis on Kuressaares laenul hooaja lõpuni. 

Paplavskis on Floras alates 2015. aastast ning esindusmeeskonna nimekirja murdis ta ennast juba 2017. aastal. Kokku on 23-aastane puurilukk Flora esinduse eest jooksnud väljakule 22 korda ning väljakult 12 korda ära tulnud nii, et on oma värava puhtana hoidnud. Sellel hooajal pole mängija esinduse eest väljakule jooksnud, kuid on seda teinud duubelvõistkonna eest Esiliigas. Seda nimelt viiel korral, millest kolm korda on oma värava puutumatuna hoidnud. 

Ingmar Krister Paplavskis Flora trennis. Foto: Brit Maria Tael

Laenult tagasitulev Kristen Lapa tegi enne laenulesuundumist talvel hooaja ettevalmistuse kaasa Floraga. Sellel hooajal on ta Premium liigas kirja saanud 15 kohtumist. 22-aastane väravavaht on aidanud Kuressaarel võtta kuus võitu ja kaks viiki, millega hoitakse viiendat kohta. Nüüd tuleb mängumees tagasi koduklubi nimistusse ja hakkab võitlema esikinda koha pärast koos Karl-Romet Nõmmega ning Evert Grünvaldiga, kes mõlemad on Flora esinduse eest sellel hooajal minuteid teeninud.

Kristen Lapa Taliturniiri mängus Paide vastu. Foto: Liisi Troska

FC Flora spordidirektor Norbert Hurt: “Soovisime teha väravavahtide osakonnas muudatuse. Ingmar Krister Paplavskis on saanud meil korralikult treenida ja vajab nüüd Premium liiga tasemel mänge. Kristen Lapa on teinud hea poolaasta FC Kuressaare ridades ja väärib nüüd FC Flora esiväravavahi koha nimel võitlemist.”

Flora soovib Paplavskisele Kuressaares edu ning Lapale jõudu võitlemiseks Flora esikinda koha nimel.