AMETLIK: 20-aastane Narva Transi poolkaitsja liitub Floraga – FC Flora -FC Flora

Esindus-UUDISED

AMETLIK: 20-aastane Narva Transi poolkaitsja liitub Floraga

20-aastane Nikita Mihhailov sõlmis FC Floraga 3-aastase lepingu, mis kehtib 2025. aasta hooaja lõpuni. 

Vaatamata vanusele, Nikita on Premium liigas väljakul käinud juba 116 korral ning löönud ka üheksa väravat ja andnud kaheksa väravasöötu. Lõppenud hooajal käis ta Premium liigas Narva Transi eest väljakul 29 korral ning lõi kolm väravat ja jagas neli väravasöötu. 

Nikita on valmis oma karjääris tegema uut sammu ning liitub rõõmsalt Flora meeskonnaga: “Mul on väga hea meel meeskonnaga liituda. Florasse tulen rõõmsate emotsioonidega.”

Pikad mitmeaastased lepingud pole Eesti jalgpallis tihe nähtus. Juba 3-aastane leping näitab, et klubil on usku mängijasse ning sellega tõuseb ka mängija enesekindlus. “3-aastane leping annab mulle palju enesekindlust,” sõnas värskelt Floraga liituv mängumees.

Flora on kindlasti täiesti erinev ning uus keskkond võrreldes Narva Transiga, mis tähendab ka, et mängijale on vaja anda aega kohanemiseks. “Minu eesmärgiks on kohaneda uue keskkonnaga võimalikult kiiresti. Muidugi tahan Floraga võita tiitleid ja saavutada häid tulemusi,” ütles Nikita Mihhailov.

FC Flora spordidirektor Norbert Hurt: “Nikita Mihhailov on mitmekülgne mängija, kes on võimeline mängima nii äärel kui ka keskväljal. Tegemist on mängijaga, kellel on hea tehnika ja korralik töökultuur. Nikita püsib hästi mängus sees, millega ta toob meeskonda tasakaalu juurde nii rünnakul kui ka kaitses.”

FC Flora esindusvõistkond on pärast hooaja lõppu puhkusel ning naasevad 19. detsembril, kui hakatakse valmistuma uueks hooajaks.

Nikita Mihhailov