Alustasime koolivaheaega sportlikult – FC Flora - FC Flora

Kogukond- UUDISED

Alustasime koolivaheaega sportlikult

Täna algas selle kooliaasta esimene vaheaeg. Nädal, mida oodati pikisilmi laste poolt, aga saabus ülikiirelt lastevanematele.

Selleks, et koolivaheaeg saaks mõnusa stardi, korraldasime koostöös Kristiine Noortekeskuse ja linnaosa valitsusega orienteerumispäeva.
3,7 km rada algas Kristiine Noortekeskusest, kus juba enne kella 12 oli kogunenud üle 30 inimese. Teekond läbis põnevaid kohti Kristiine linnosas ja kokku oli tegevusi 7 punktis.
Kokku osales orienteerumisel 22 võistkonda, 51 osalejat.

FC Flora oli väljas kolmes punktis: Pennuga pildistamine, esindusmeeskonna särkide ajalisse järjestusse panemine ja täpsuslöögid.
Kristiine linnaosa valitsuse punktides sai proovida korvpalli ja näidata osavust jõulinnakus.
Kristiine Noortekeskus pani proovile osalejate teadmised – järjestusse tuli panna kahe Eesti tuntud laulu sõnad ja vastata 15 viktoriini küsimusele.

Lõpp-punktis Nike Arenal kohtusid osalejad FC Flora esindusmeeskonna mängijatega. Koos mängiti palli, tehti pilte ja küsiti autogramme.
Tere Piim poolt maitsev kohuke söödud, loositi kõigi osalejate vahel välja auhindu. Näiteks leidsid osalejad kingikotist vihmavarju, helkuri, kleepsuraamatu, kinkekaardi või autogrammidega palli jpm

FC Flora kogukonnajuht Katrin Lagerest: “Oli palju emotsioone ja naeratusi täis päev. Osalejate poolt oli väga positiivne tagasiside. Välja toodi ägedaima punktina pildistamine Pennuga. Ka mängijatega kohtumine oli väga äge kogemus noortele ja sellest räägiti õhinaga ka peale meeskonna lahkumist. Rääkisime juba Kristiine noorteka ja linnaosa valitsusega, et soovime kindlasti veel selliseid orienteerumispäevi korraldada.“

Täname kõiki osalejaid ja uute kohtumisteni!

Orienteerujad koos Flora esindusmeeskonna mängijatega