Aktiivseim FC Flora noortegrupp pääseb esindusmeeskonnaga meisterdama! – FC Flora - FC Flora

Klubi- UUDISED

Aktiivseim FC Flora noortegrupp pääseb esindusmeeskonnaga meisterdama!

Reedel, 05. mail kell 19:00, toimuval Grillipäeval, võtavad Sportland Arenal omavahel mõõtu FC Flora ja Viljandi JK Tulevik.

Lisaks jätkub võistlus FC Flora treeninggruppide vahel, et selgitada välja, kus treeninggrupis on kõige aktiivsemad lapsed ja lapsevanemad, kes külastavad FC Flora Premium liiga kodumänge. Seekord on auhinna välja pannud Örrekese Õpitoad ning kahe mängu (25.04 VS Narva Trans ja 05.05 VS Viljandi Tulevik) aktiivseimal noortegrupil on võimalus sinna meisterdama minna, seltsi tulevad neile esindusmeeskonna mängijad!

Mängus osalemiseks peab Floras treeniv laps ja tema pereliikmed, sõbrad, tuttavad ning loomulikult ka treener ise, toimima järgmiselt:

• Tule FC Flora esindusmeeskonna kodumängule.

• Sisene staadionile A. le Coq Arena trepp 2 sissepääsust või FC Flora perealast (Staadioni Kristiine poolne ots, trepp 7 ja 8 vaheline sissepääs), hiljemalt 15min peale avavile kõlamist. Mugavaks sissepääsuks soeta FC Flora klubikaart, mida on vaja näidata turvamehele. Klubikaart on mõeldud FC Floras treenivale lapsele ja tema pereliikmetele ning maksab 1.-. Kaarti saab osta A. Le Coq Arenalt, Kotka hallist ning mängupäeval piletikassast.

• Teata väravas seisvale FC Flora esindajale või turvamehele, kust treeninggrupist oled. FC Flora esindaja on väravas kuni 15min peale avavilet, nii et jõua staadionile kindlasti enne seda.

• Kahe mängu lõppedes loeme üle kõikide treeninggruppide külastajad ning kust grupist oli enim külastajaid, see grupp võidab auhinna! Peale teise mängu lõppu hõiskame võitja treeninggrupi välja ning kooskõlastame aja nii noortegrupi, esindusmeeskonna kui ka Örrekese õpitoaga.

Kohtumiseni mängul!