Pühapäeval kohtuvad Tallinna derbis FC Flora ja FCI Levadia – FC Flora - FC Flora

Esindus- UUDISED

Pühapäeval kohtuvad Tallinna derbis FC Flora ja FCI Levadia

Pühapäeval, 18. mail kell 14:30 kohtuvad A. Le Coq Arenal A. Le Coq Premium Liiga XIII vooru Tallinna derbis FC Flora ja FCI Levadia.

Tosina vooru järel juhib FCI Levadia 28 punktiga tabelit, FC Flora on 26 silmaga teine. Järgnevad Nõmme Kalju FC 25 ning JK Narva Trans ja Paide Linnameeskond võrdselt 22 punktiga.

Hooaja esimene Tallinna derbi lõppes Sportland Arenal väravateta viigiga.

FC Flora peatreener Konstantin Vassiljev: “Mängijad on tahtmist täis, et näidata pühapäeval head mängu. Viimastel aastatel on need derbid olnud väga põnevad ja võitluslikud, peame olema selleks valmis.

FC Flora keskpoolkaitsja Tristan Toomas Teeväli: “Meeskond valmistub igaks mänguks korralikult. On tunda, et tulemas on väga oluline mäng, seda näitab meile ka tabel. Mõlemad meeskonnad väärivad teineteist, pühapäeval on vaja anda endast väljakul kõik, mäng tuleb kindlasti väga põnev.”

Foto: Katariina Peetson/jalgpall.ee