Maksim Paskotši liitus Tottenham Hotspuri noorteakadeemiaga – FC Flora - FC Flora

Esindus- UUDISED

Maksim Paskotši liitus Tottenham Hotspuri noorteakadeemiaga

Maksim Paskotši liitus täna Tottenham Hotspuri noorteakadeemiaga. Maksim sõlmis Tottenhamiga kolmeaastase lepingu ja mängija ülemineku tingimused ei kuulu avaldamisele.

Tottenham Hotspuri noorteakadeemia põhitööks on andekate noormängijate arendamine ning nende süsteem on hinnatud kõrgema kategooria noortesüsteemiks. Nende nimekirjast on tippu jõudnud näiteks Harry Kane ja Ledley King.

17-aastane Maksim on kaitsjana esindanud Florat 61-s mängus. Lisaks on Paskotši esindanud U16 koondist 4 ning U17 koondist 11 korda. Tottenhamis käis Maksim testimisel eakaaslaste juures esimest korda selle aasta augustis. 

Maksim kommenteeris üleminekut: “Ma ei saa kirjeldada, kui õnnelik ma praegu olen! See on väga raske, aga samas võimas samm minu karjääris. Tahan tänada kõiki Flora mängijaid ja eriti treenereid, kes andsid mulle väga palju ja ma olen kindel, et neid inimesi ma ei unusta ja nendega me jääme headeks sõpradeks. Treeneritele ja mängijatele- aitäh usalduse ja kogemuse eest! Üks klubi. Üks pere!”

Spordidirektor Norbert Hurt lisas: “Juuli lõpus saime info, et Tottenham on Maksimist huvitatud ja soovivad teda enda juurde testima. Testimine läks hästi, Tottenham oli nähtuga rahul. Samal aja tutvusin mina klubiga, et saada aimu, millise keskkonnaga on tegemist, kui mängija peaks sinna siirduma. Väga kiiresti sai selgeks, et inimesed on avatud ja toetavad. Iga mängija, kes sinna tuuakse peab olema esindusmeeskonna perspektiiviga. Niisama mängijaid kokku ei kuhjata. Kohapeal tehakse lisaks meeskonna treeningutele individuaalsed plaanid, et mängija meisterlikkus viia võimalikult kõrgele tasemele.”

Tuult tiibadesse Maksim!