Taavi Viik: tahame avamängu võita!
FC Flora peatreener Taavi Viik kinnitas teisipäevase UEFA Euroopa Konverentsiliiga II eelringi avakohtumise eel, et meeskond soovib San Marinost naasta võiduga. “Mängu mõttes tahame 90 minuti jooksul stabiilselt tegutseda ja näidata oma parimat taset,” sõnas ta. Viigi sõnul on meeskonnas emotsioon hea. “Kõik on mänguks nii hästi valmis kui võimalik. Read More Loe edasi...










