FC Flora sai Premium Liigas viienda järjestikuse võidu, FC Kuressaare alistati Danil Kuraksini kürabatriki toel 4:3 – FC Flora - FC Flora

Esindus- UUDISED

Premium Liiga XXVII voorus alistas FC Flora võõrsil FC Kuressaare tulemusega 4:3 ning tõusis hetkel tabelis teisele kohale.

FC Flora asus juba kolmandal minutil Nikita Mihhailovi väravast juhtima, 29. minutil viis Danil Kuraksin rohevalged kahe väravaga ette. Enne poolajapausi lõi Artjom Jermatšenko viikingite poolel ühe värava tagasi..

52. minutil kasvatas Kuraksin FC Flora edu taas kaheväravaliseks, aga kümme minutil hiljem vähendas Aleksandr Iljin vahe taas minimaalseks. 75. minutil vormistas Kuraksin kübaratriki, 86. minutil realiseeris Siim Aer penalti ja tõi võõrustajad lõpuminutitel taas ühe värava kaugusele.

Viienda järjestikuse võidu saanud FC Flora tõusis 51 punktiga tabelis teisele kohale, FC Kuressaare on 25 punktiga seitsmes.