FC Flora naiskond võitis FC Ararati 4:0 – FC Flora - FC Flora

Naiskond- UUDISED

FC Flora naiskond võitis FC Ararati 4:0

Naiste Meistriliiga kolmanda ringi viimases ehk XXI voorus oli meistritiitli kindlustanud FC Flora Sportland Arenal tulemusega 4:0 parem Tallinna FC Araratist.

FC Flora naised lõid kõik väravad esimesel poolajal – 13. ja 36. minutil oli täpne Elisabeth Õispuu, 15. minutil Mari Liis Lillemäe ning 43. minutil Siret Räämet. Teise kolmveerandtunni jooksul oli rohevalgetel veel kaks head võimalust penaltipunktilt eduseisu suurendada, kui nii Õispuu kübaratriki üritus 47. minutil kui Kristina Teerni katse 82. minutil ebaõnnestusid.

FC Flora on kogunud 21 mänguga 64 punkti, lähimad jälitajad Saku Sporting 38 ja JK Tabasalu 36. FC Ararat on 19 silmaga seitsmes ega pääse seega neljandasse ringi, kus esikuuiku naiskonnad veel ühel korral omavahel kohtuvad. Viimase viie vooru ajakava on hetkel kinnitamisel.