FC Flora naiskond seljatas JK Tammeka 6:1 – FC Flora - FC Flora

Naiskond- UUDISED

FC Flora naiskond seljatas JK Tammeka 6:1

Naiste Meistriliiga liider FC Flora alistas täna Lillekülas Tartu JK Tammeka tulemusega 6:1, kübaratriki sepistas ründaja Getter Saar.

Saar avas mängu skoori 20. minutil, üheksa minutit enne poolajavilet oli täpne Kristina Teern. Teise poolaja alguses lõi Lisette Tammik floralannade kolmanda värava, seejärel skooris kahel korral Saar ning veel korra Teern. Kohtumise viimase ja Tammeka auvärava eest kandis 79. minutil hoolt Liisa Merisalu.

FC Floral on kümne mänguga kirjas üheksa võitu ja üks viigitulemus. Tammeka on sama arvu mängudega kirjutanud enda nimele viis võidutulemust ning kogutud 15 silma paigutavad naiskonna neljandale tabelireale.

Meistriliiga jätkub X vooru kohtumistega pärast naiste koondisepausi kahe nädala pärast laupäeval, 20. juulil. FC Flora võõrustab kell 15:00 Lillekülas JK Tabasalut.