FC Flora naiskond pälvis Viimsis võitlusliku 2:1 võidu – FC Flora - FC Flora

Naiskond- UUDISED

FC Flora naiskond pälvis Viimsis võitlusliku 2:1 võidu

Naiste Meistriliiga XI vooru ette mängitud kohtumises sai FC Flora võõrsil võitlusliku 2:1 võidu Viimsi JK üle.

Viimsi staadionil toimunud kohtumises said võõrustajanaiskonna poolehoidjad rõõmustada juba kohtumise 4. minutil kui Liis Hell viis Viimsi JK juhtima. 23. minutil vastas FC Flora poolelt hooaja kaheksanda värava löönud Kristina Teern. Ühtlasi jagab Teern klubikaaslase Lisette Tammikuga liiga parimate väravaküttide edetabelis esimest kohta. 27. minutil lõi Getter Saar floralannade võiduvärava.

Kaheksa mängu järel on Flora kindlalt tabeli esimesel positsioonil – seitse võitu, üks viik ja kogutud 22 punkti jätavad lähima jälitaja Tartu JK Tammeka seitsme punkti kaugusele. Viimsi JK jätkab võistlemist tabeli kuuendalt realt, olles teeninud üheksa mänguga üheksa punkti.

Reede õhtul kell 18:00 kohtub FC Flora naiskond Sportland Arenal peetavas võõrsilmängus JK Tallinna Kaleviga.

Allikas: Eesti jalgpalli Liit