FC Flora naiskond alistas Tartus JK Tammeka 2:1 – FC Flora - FC Flora

Naiskond- UUDISED

FC Flora naiskond alistas Tartus JK Tammeka 2:1

Seitsmenda järjestikuse Eesti meistritiitli kindlustanud FC Flora naiskond alistas reede õhtul Meistriliiga XXII vooru heitluses Tartu Sepa jalgpallikeskuses JK Tammeka tulemusega 2:1.

FC Flora läks 57. minutil Karola Purgatsi väravast juhtima, kuid 71. minutil Kirkeliis Lillemets viigistas. Rohevalgete võiduvärava sepistas 86. minutil Kristina Teern, kes vaid 11 minutit varem vahetusest platsile tuli.

FC Flora on 22 senipeetud liigamängust võitnud 21 ja viigistanud ühe. Edu teisel kohal oleva Saku Sportingu ees püsib hetke 23 punkti juures.

Naiste Meistriliiga siirdub nüüd koondisepausile, mängudega jätkatakse novembri esimesel nädalavahetusel kui laupäeval, 2. novembril võõrustab FC Flora Sportland Arenal JK Tallinna Kalevit, seejärel kohtutakse laupäeval, 9. novembril kell 17:00 võõrsil Viimsi Jalgpalliklubiga. Kahe viimase vooru mängude ajad on hetkel kinnitamisel.