FC Flora kaotas Paide Linnameeskonnale 1:2 – FC Flora - FC Flora

Esindus- UUDISED

FC Flora kaotas Paide Linnameeskonnale 1:2

Premium Liiga XXXII voorus pidi FC Flora Paide kunstmuruväljakul tunnistama Paide Linnameeskonna 2:1 paremust.

FC Flora alustas mängu suurepäraselt – juba neljandal minutil lõi Tony Varjund juhtvärava. Paraku sündisid mõlemad vastaste tabamused FC Flora mängijate omaväravatest: 21. minutil põrkas pall väravasse väravavaht Evert Grünvaldi jalast, 46. minutil üritas Mihhail Kolobovi palli rinnaga Grünvaldile jätta, kuid viimane polnud selleks valmis ja pall veeres väravasse.

“Kui vaadata väravaid, siis individuaalsed eksimused. Eks jalgpallimäng koosnebki individuaalsetest eksimustest, aga nii brutaalsed vead maksavad kätte lõpuks,” kommenteeris FC Flora peatreener Taavi Viik mängujärgses intervjuus.

Päeva esimeses mängus tegid Nõmme Kalju FC ja JK Narva Trans 2:2 viigi. Heitluses hõbemedalile tähendab see seda, et neli vooru enne hooaja lõppu jätkab Kalju 66, Flora 61 ja Paide 60 punktiga. Eesti meistritiitli on kindlustanud 80 punkti kogunud FCI Levadia,

Kolmapäeval kell 19:00 võõrustab FC Flora A. Le Coq Arenal Nõmme Kaljut.