FC Flora alistas FC Kuressaare 3:0 – FC Flora - FC Flora

Esindus- UUDISED

FC Flora alistas FC Kuressaare 3:0

Premium Liiga XXXIV voorus alistas FC Flora koduväljakul FC Kuressaare tulemusega 3:0 ning tõusis hetkel teisele kohale.

Rohevalgete poolel avas 34. minutil skoori Tony Varjund. Viis minutit hiljem viigistas Kuressaare seisu, kuid tabamus tühistati kuna fikseeriti Märten Pajunurme viga Krsto Hussari vastu. 46. minutil jäid saarlased Pajunurme eemaldamise järel vähemusse ning floralased kasutasid ülekaalu oskuslikult ära – 49. minutil suurendas kodumeeskonna eduseisu Sergei Zenjov ning 67. minutil vormistas kauglöögist lõppseisu Markus Soomets.

“3:0 võit, oleme igati rahul. Hooaja lõpus peavad need kolm punkti ära tulema – vahet ei ole, kuidas. Ma arvan, et mängisime head mängu ja lõime olukorrad ära. Midagi jätsime ka lahendamata, aga taga on null ja ees kolm – oleme rahul,” kommenteeris Kristo Hussar lõpuvile järel otseülekandes. “Tahame hooaja lõpus kõik mängud võita ja hõbemedalid kaela saada.”

FC Flora kerkis liigatabelis enne pühapäevast Nõmme Kalju FC ja FCI Levadia kohtumist 67 punktiga teisele kohale. FC Kuressaare jätkab tabelis seitsmendal kohal, olles kogunud 31 punkti võrdselt JK Tallinna Kalevi ja Pärnu JK Vaprusega.

Kolmapäeval, 30. oktoobril kell 19:00 peab FC Flora A. Le Coq Arenal Evald Tipneri karikavõistluste 1/16-finaali mängu Paide Linnameeskonnaga. Pühapäeval, 3. novembril kell 14:30 kohtutakse võõrsil hooaja viimases Tallinna derbis FCI Levadiaga.