16. apr. 2015
Sel nädalavahetusel 18.-19. aprillil toimub EJL jalgpallihallis Flora Cup noorteturniir Rõõm jalgpallist kolmes vanuseklassis.
LAUPÄEV 18.04 POISID 2003-2004
Alagrupp A |
Flora 2003 |
Tallinna Kalev |
Raplamaa JK |
Jõhvi Lokomotiiv |
MRJK |
Alagrupp B |
Nõmme United |
Kuusalu Kalev |
Lõuna-Läänemaa JK |
Tartu Helios |
Flora 2004 |
Väljak 1 | KELL | Väljak 2 |
MRJK vs Flora 03 | 9.20 | Flora 04 vs United |
Kalev Tln vs Raplamaa | 9.40 | Kuusalu vs Lõuna-Läänemaa |
Lokomotiv vs MRJK | 10.00 | Helios vs Flora 04 |
Flora 03 vs Kalev Tln | 10.20 | United vs Kuusalu |
Raplamaa vs Lokomotiv | 10.40 | Lõuna-Läänemaa vs Helios |
MRJK vs Kalev Tln | 11.00 | Flora 04 vs Kuusalu |
Flora 03 vs Raplamaa | 11.20 | United vs Lõuna-Läänemaa |
Kalev Tln vs Lokomotiv | 11.40 | Kuusalu vs Helios |
Raplamaa vs MRJK | 12.00 | Lõuna-Läänemaa vs Flora 04 |
Lokomotiv vs Flora 03 | 12.20 | Helios vs United |
A5 vs B5 | 12.40 | A4 vs B4 |
A3 vs B3 | 13.00 | A2 vs B2 |
FINAL | 13.20 |
PÜHAPÄEV 19.04 POISID 2005-2006
A | B |
1. FC Flora valged | 1. FC Flora rohevalged |
2. JK Kalev Jüri | 2. Raasiku FC Joker |
3. Pärnu JK Poseidon | 3. Raplamaa JK |
4. FC Flora rohelised | 4. Rakvere Tarvas |
Mängu algus |
II väljakul |
9:00 | A: Flora valged – JK Kalev Jüri |
9:20 | B: Flora rohevalged – FC Joker |
9:40 | A: Pärnu JK Poseidon – Flora rohelised |
10:00 | B: Raplamaa JK – Rakvere Tarvas |
10:20 | A: Flora valged – Flora rohelised |
10:40 | B: Flora rohevalged – Rakvere Tarvas |
11:00 | A: JK Kalev Jüri – Pärnu JK Poseidon |
11:20 | B: FC Joker – Raplamaa JK |
11:40 | A: Pärnu JK Poseidon – Flora valged |
12:00 | B: Raplamaa JK – Flora rohevalged |
12:20 | A: Flora rohelised – JK Kalev Jüri |
12:40 | B: Rakvere Tarvas – FC Joker |
13:00 | A3 – B4 |
13:20 | B3 – A4 |
13:40 | A1 – B2 |
14:00 | B1 – A2 |
14:20 | 7 – 8 koht |
14:40 | 5 -6 koht |
15:00 | 3 – 4 koht |
15:20 | FINAAL |
AUTASUSTAMINE |
PÜHAPÄEV 19.04 TÜDRUKUD
A | B |
1. FC Flora | 1. MRJK |
2. FC Levadia | 2. Pärnu JK |
3. Kuusalu Kalev | 3. Suure-Jaani United |
4. FC Ajax | 4. Nõmme Kalju FC |
Mängu algus |
I väljakul |
9:00 | FC Flora – FC Levadia |
9:20 | Nõmme Kalju FC – MRJK |
9:40 | Kuusalu Kalev – FC Ajax |
10:00 | Pärnu JK – Suure-Jaani United |
10:20 | FC Flora – Kuusalu Kalev |
10:40 | FC Levadia – FC Ajax |
11:00 | Nõmme Kalju FC – Pärnu JK |
11:20 | MRJK – Suure-Jaani United |
11:40 | Kuusalu Kalev – FC Levadia |
12:00 | FC Flora – FC Ajax |
12:20 | Pärnu JK – MRJK |
12:40 | Suure-Jaani United – Nõmme Kalju FC |
Mängu algus | I väljakul |
13:00 | A3 – B4 |
13:20 | A4 – B3 |
13:40 | A1 – B2 |
14:00 | B1 – A2 |
14:20 | 7 – 8 koht |
14:40 | 5 – 6 koht |
15:00 | 3 – 4 koht |
15:20 15:45 |
FINAAL AUTASUSTAMINE |
Viimased uudised
4. mai 2024
4. mai 2024
2. mai 2024
2. mai 2024
1. mai 2024
1. mai 2024
30. apr. 2024
29. apr. 2024