Flora Spring Cupi alagrupid ja ajakava

18.-20. aprillini toimub Sportland Arenal, Nike Arenal ja EJL Jalgpallihallis tugevakoosseisuline rahvuvaheline noorteturniir Flora Spring Cup, kus neljas vanuseklassis osaleb 42 võistkonda Eestist, Lätist, Leedust ja Soomest. Selgunud on turniiri alagrupid ja ajakava.

Flora Spring Cup vanuseklass 1999 alagrupid
 A-alagrupp
Ventspils small
FK Ventspils flag-latvia-small
MARTINREIM_logo Martin Reimi JK eesti lipp
Infoneti logo Tallinna FC Infonet eesti lipp
LEGION_logo
Tallinna JK Legion eesti lipp
 B-alagrupp
FCFLORA_LOGO FC Flora eesti lipp
TiPSvalkovihreä.jpg uusi Tikkurilan Palloseura soome lipp
v_Nõmme Utd Nõmme United eesti lipp
FC Kuressaare logo FC Kuressaare Noorkotkad eesti lipp

AJAKAVA (1999)

Reede 18. aprill
12.50 Tikkurilan Palloseura – FC Kuressaare Noorkotkad (Sportland Arena)
13.40 FC Flora – Nõmme United (Sportland Arena)
14.30 Martin Reimi JK – Tallinna JK Legion (Sportland Arena)
15.20 FK Ventspils – Tallinna FC Infonet (Sportland Arena)

16.10 Tikkurilan Palloseura – Nõmme United (Sportland Arena)
17.50 Martin Reimi JK – Tallinna FC Infonet (Nike Arena)
18.40 FK Ventspils – Tallinna JK Legion (Nike Arena)

Laupäev 19. aprill
9.00 FC Flora – FC Kuressaare Noorkotkad (Sportland Arena)

10.40 Tallinna FC Infonet – Tallinna JK Legion (Sportland Arena)
10.40 FK Ventspils – Martin Reimi JK  (Nike Arena)
11.30 FC Flora – Tikkurilan Palloseura (Sportland Arena)
11.30 Nõmme United – FC Kuressaare Noorkotkad (Nike Arena)

14.00 5-8 koha mäng A3-B4 (Sportland Arena)
14.50 5-8 koha mäng A4-B3 (Sportland Arena)
15.40 Poolfinaal A1-B2 (Sportland Arena)
16.30 Poolfinaal A2-B1 (Sportland Arena)

Pühapäev 20. aprill
9.00 7-8 koha mäng (Sportland Arena)
9.50 3-4 koha mäng (Sportland Arena)
10.40 5-6 koha mäng (Nike Arena)
10.40 1999 FINAAL (Sportland Arena)

Flora Spring Cup vanuseklass 2001 
 Turniirisüsteem:
FCFLORA_LOGO
FC Flora eesti lipp
4U logo SV/4U soome lipp
Vantaan Jalkapalloseura soome lipp
v_tallinna jk kalev
Tallinna JK Kalev eesti lipp
LEVADIAFC_logo
Tallinna FC Levadia eesti lipp
v_Augur SK Augur eesti lipp

AJAKAVA (2001)

Reede 18. aprill
11.00 FC Flora – Tallinna JK Kalev (Sportland Arena)
11.50 SV/4U – Tallinna FC Levadia (Sportland Arena)
12.50 Vantaan Jalkapalloseura – SK Augur (Nike Arena)

15.20 FC Flora – Tallinna FC Levadia (Nike Arena)
16.10 SV/4U – Vantaan Jalkapalloseura (Nike Arena)
17.00 Tallinna JK Kalev – SK Augur (Nike Arena)

Laupäev 19. aprill
9.00 FC Flora – SK Augur (Nike Arena)
9.50 Vantaan Jalkapalloseura – Tallinna FC Levadia (Sportland Arena)
9.50 SV/4U – Tallinna JK Kalev  (Nike Arena)

12.20 Tallinna JK Kalev – Tallinna FC Levadia (Sportland Arena)
12.20 SV/4U – SK Augur (Nike Arena)
13.10 FC Flora – Vantaan Jalkapalloseura (Sportland Arena)

17.20 FC Flora – SV/4U (Sportland Arena)
19.00 Vantaan Jalkapalloseura – Tallinna JK Kalev (Nike Arena)
19.50 Tallinna FC Levadia – SK Augur (Nike Arena)

Pühapäev 20. aprill
9.00 5-6 koha mäng (Nike Arena)
9.50 3-4 koha mäng (Nike Arena)
11.30 2001 FINAAL (Sportland Arena)

Flora Spring Cup vanuseklass 2003 alagrupid
 A-alagrupp
nevezis logo
FK Nevežis flag-lithuania-small
TABASALUJK_logo Tabasalu JK eesti lipp
FCFLORA_LOGO FC Flora eesti lipp
raplamaa jk logo
Raplamaa JK eesti lipp
 B-alagrupp
LEGION_logo Tallinna JK Legion eesti lipp
MARTINREIM_logo Martin Reimi JK eesti lipp
Jarvenpaan Palloseura Järvenpään Palloseura soome lipp
v_Vaprus Pärnu JK Vaprus eesti lipp
C-alagrupp
v_tallinna jk kalev Tallinna JK Kalev eesti lipp
Vantaan Jalkapalloseura I soome lipp
Paide_Linnameeskond_logo Paide Linnameeskond eesti lipp
v_Nõmme Kalju Nõmme Kalju FC eesti lipp
 D-alagrupp
Ventspils small FK Ventspils flag-latvia-small
 v_Nõmme Utd Nõmme United eesti lipp
Vantaan Jalkapalloseura II soome lipp
STROOMICF_logo Tallinna KSK Štrommi eesti lipp

AJAKAVA (2003)

Reede 18. aprill
13.40 Tallinna JK Kalev – Nõmme Kalju FC (EJL hall)
13.40 Tallinna JK Legion – Pärnu JK Vaprus (EJL hall)
14.30 Martin Reimi JK – Järvenpään Palloseura (EJL hall)
14.30 Vantaan Jalkapalloseura I – Paide Linnameeskond (EJL hall)
15.20 Tabasalu JK – FC Flora (EJL hall)
15.20 Nõmme United – Vantaan Jalkapalloseura II (EJL hall)
16.10 FK Ventspils – KSK FC Štrommi (EJL hall)
17.00 FK Nevežis – Raplamaa JK (EJL hall)

19.30 Tallinna JK Kalev – Paide Linnameeskond (Nike Arena)
19.30 Vantaan Jalkapalloseura I – Nõmme Kalju FC (Nike Arena)
19.30 Tabasalu JK – Raplamaa JK (EJL hall)
19.30 Tallinna JK Legion – Järvenpään Palloseura (EJL hall)
20.20 Nõmme United – KSK FC Štrommi (Nike Arena)
20.20 Martin Reimi JK – Pärnu JK Vaprus (Nike Arena)
20.20 FK Nevežis – FC Flora (EJL hall)
20.20 FK Ventspils – Vantaan Jalkapalloseura II (EJL hall)

Laupäev 19. aprill
9.00 Tallinna JK Legion – Martin Reimi JK (EJL hall)
9.00 Vantaan Jalkapalloseura II – KSK FC Štrommi (EJL hall)
9.50 FK Ventspils – Nõmme United (EJL hall)
9.50 FK Nevežis – Tabasalu JK (EJL hall)
10.40 Tallinna JK Kalev – Vantaan Jalkapalloseura I (EJL hall)
10.40 Paide Linnameeskond – Nõmme Kalju FC (EJL hall)
11.30 FC Flora – Raplamaa JK (EJL hall)
11.30 Järvenpään Palloseura – Pärnu JK Vaprus (EJL hall)

13.10 9-16 koha mäng A3-B4 (Nike Arena)
13.10 9-16 koha mäng C3-D4 (Nike Arena)
14.00 Veerandfinaal A1-B2 (Nike Arena)
14.00 Veerandfinaal C1-D2 (Nike Arena)
14.50 9-16 koha mäng B3-A4 (Nike Arena)
14.50 9-16 koha mäng D3-C4 (Nike Arena)
14.50 Veerandfinaal B1-A2 (EJL hall)
14.50 Veerandfinaal D1-C2 (EJL hall)

16.30 13-16 koha mäng (Nike Arena)
16.30 13-16 koha mäng (Nike Arena)
17.20 5-8 koha mäng (Nike Arena)
17.20 5-8 koha mäng (Nike Arena)
17.20 9-12 koha mäng (EJL hall)
17.20  9-12 koha mäng (EJL hall)
18.10 Poolfinaal A1B2/C1D2 (EJL hall)
18.10 Poolfinaal B1A2/D1C2 (EJL hall)

Pühapäev 20. aprill
9.00 9-10 koha mäng (EJL hall)
9.00 11-12 koha mäng (EJL hall)
9.50 13-14 koha mäng (EJL hall)
10.40 15-16 koha mäng (EJL hall)
11.30 5-6 koha mäng (EJL hall)
12.20 7-8 koha mäng (Nike Arena)
12.20 2003 FINAAL (EJL hall)
13.10 3-4 koha mäng (EJL hall)

Flora Spring Cup vanuseklass 2004 alagrupid
 A-alagrupp
v_SPARTA LOGO
Sparta JK eesti lipp
Jarvenpaan Palloseura Järvenpään Palloseura soome lipp
v_Nõmme Utd Nõmme United eesti lipp
LEVADIAFC_logo
Tallinna FC Levadia eesti lipp
Infoneti logo
Tallinna FC Infonet eesti lipp
FC Kuressaare logo FC Kuressaare eesti lipp
 B-alagrupp
FCFLORA_LOGO FC Flora eesti lipp
kyrkslätt Kyrkslätt IF soome lipp
v_Nõmme Kalju Nõmme Kalju FC eesti lipp
v_Vaprus Pärnu JK Vaprus eesti lipp
LEGION_logo
Tallinna JK Legion eesti lipp
raplamaa jk logo Raplamaa JK eesti lipp

AJAKAVA (2004)

Reede 18. aprill
11.00 Sparta JK – Tallinna FC Levadia (EJL hall)
11.00 FC Flora – Pärnu JK Vaprus (EJL hall)
11.50 Järvenpään Palloseura – Tallinna FC Infonet (EJL hall)
11.50 Nõmme United – FC Kuressaare (EJL hall)
12.40 Nõmme Kalju FC – Raplamaa JK (EJL hall)
12.40 Kyrkslätt IF – Tallinna JK Legion (EJL hall)

16.10 Pärnu JK Vaprus – Raplamaa JK (EJL hall)
17.00 Kyrkslätt IF – Nõmme Kalju FC (EJL hall)
17.50 Järvenpään Palloseura – Nõmme United (EJL hall)
17.50 FC Flora – Tallinna JK Legion (EJL hall)
18.40 Tallinna FC Levadia – FC Kuressaare (EJL hall)
18.40 Sparta JK – Tallinna FC Infonet (EJL hall)

Laupäev 19. aprill
12.20 Sparta JK – FC Kuressaare (EJL hall)
12.20 FC Flora – Raplamaa JK (EJL hall)
13.10 Nõmme United – Tallinna FC Infonet (EJL hall)
13.10 Nõmme Kalju FC – Tallinna JK Legion (EJL hall)
14.00 Järvenpään Palloseura – Tallinna FC Levadia (EJL hall)
14.00 Kyrkslätt IF – Pärnu JK Vaprus (EJL hall)

15.40 Tallinna FC Levadia – Tallinna FC Infonet (Nike Arena)
15.40 Pärnu JK Vaprus – Tallinna JK Legion (Nike Arena)
15.40 Sparta JK – Nõmme United (EJL hall)
15.40 FC Flora – Nõmme Kalju FC (EJL hall)
16.30 Järvenpään Palloseura – FC Kuressaare (EJL hall)
16.30 Kyrkslätt IF – Raplamaa JK (EJL hall)

18.10 Nõmme United – Tallinna FC Levadia (Nike Arena)
18.10 Nõmme Kalju FC – Pärnu JK Vaprus (Nike Arena)
19.00 Tallinna FC Infonet – FC Kuressaare (EJL hall)
19.00 Tallinna JK Legion – Raplamaa JK (EJL hall)
19.50 FC Flora – Kyrkslätt IF (EJL hall)
19.50 Sparta JK – Järvenpään Palloseura (EJL hall)

Pühapäev 20. aprill
9.50 9-10 koha mäng (EJL hall)
10.40 7-8 koha mäng (EJL hall)
11.30 5-6 koha mäng (EJL hall)
12.20 11-12 koha mäng (Nike Arena)
12.20 3-4 koha mäng (EJL hall)
13.10 2004 FINAAL (EJL hall)

Viimased videod

Meie kodumängude piletimüügi partner!

        Annab TV Flora videodele HD kvaliteedi