News – FC Flora -FC Flora

NEWS

FC Flora U21 kaotas FC Tallinnale 1:2

FC Flora U21 kaotas täna EJL Lilleküla jalgpallihallis peetud Taliturniiri A-tasandi kohtumises FC Tallinnale tulemusega 1:2. Kõik väravad löödi teise poolaja alguses viie minuti jooksul. 51. minutil viis Aleksandr Volkov FC Tallinna ette, hetk hiljem Johann Vahermägi viigistas. 56. minutil vormistas Nikita Shevchuk mängu lõppseisu. Mängu protokoll on leitav… Read More Loe edasi...

FC Flora ja Pärnu JK Vaprus tegid 1:1 viigi

Premium Liiga XXIII vooru ettemängitud kohtumises tegid FC Flora ja Pärnu JK Vaprus A. Le Coq Arenal 1:1 viigi. Esimesel poolajal jäid pärnakad väljakule kümnekesi – 21. minutil pidi Mihkel Järviste vastu tehtud vea eest riietsuruumi siirduma Vapruse keskpoolkaitsja Reimo Madissoo. Sõõrikud püsisid tablool kuni 51. minutini, siis avas… Read More Loe edasi...