U9 (2012) - FC Flora

U9 (2012)

ALAGRUPP A:

U-17 Saku Sporting   Saku Sporting   Rakvere JK Tarvas (05)   Rakvere JK Tavas    Saue JK (06)   Saue JK     U-17 Harju JK   Harju JK

ALAGRUPP B:

Tallinna FC Ararat (06)   Tallinna FC Ararat   U-17 Keila JK   Keila JK    FC Kuressaare II  FC Kuressaare   U-17 Tallinna FC FloraFC Flora valged

ALAGRUPP C:

U-17 Harju JK   Harju JK Rae    Raasiku FC Joker (05)Raasiku FC Joker   JK FC Valga (11) JK FC Valga   U-17 Tallinna FC Levadia Tallinna FC Levadia

ALAGRUPP D:

FC Kose (05)    FC Kose               Tallinna JK Legion (04)  Tallinna JK Legion  JK Loo I (07)  FC Tiigrid  U-17 Tallinna FC FloraFC Flora rohevalged

.

30 november Kotka hall

Mäng Kell Väljak Kodu Külalis Alagrupp  Tulemus
1 11:00 1 Saku Sporting Saue JK A 2 – 1
2 11:00 2 Rakvere JK Tarvas Harju JK A 0 – 2
3 11:21 1 Tallinna FC Ararat Keila JK B 8 – 0
4 11:21 2 FC Kuressaare Tallinna FC Flora II B 4 – 0
5 11:42 1 Harju JK Rae Raasiku FC Joker C 0 – 3
6 11:42 2 JK FC Valga Tallinna FC Levadia C 4 – 0
7 12:03 1 FC Tiigrid FC Kose D -/+
8 12:03 2 Tallinna JK Legion Tallinna FC Flora D 1 – 3
9 12:24 1 Saku Sporting Rakvere JK Tarvas A 1 – 3
10 12:24 2 Harju JK Saue JK A 6 – 0
11 12:45 1 Tallinna FC Ararat FC Kuressaare B 5 – 0
12 12:45 2 Tallinna FC Flora II Keila JK B 2 – 3
13 13:06 1 Harju JK Rae JK FC Valga C 0 – 3
14 13:06 2 Tallinna FC Levadia Raasiku FC Joker C 1 – 4
15 13:27 1 FC Tiigrid Tallinna JK Legion D -/+
16 13:27 2 Tallinna FC Flora FC Kose D 3 – 0
17 13:48 1 Saue JK Rakvere JK Tarvas A 1 – 4
18 13:48 2 Harju JK Saku Sporting A 2 – 0
19 14:09 1 Keila JK FC Kuressaare B 0 – 4
20 14:09 2 Tallinna FC Flora II Tallinna FC Ararat B 0 – 10
21 14:30 1 Raasiku FC Joker JK FC Valga C 2 – 2
22 14:30 2 Tallinna FC Levadia Harju JK Rae C 7 – 1
23 14:51 1 FC Kose Tallinna JK Legion D 0 – 7
24 14:51 2 Tallinna FC Flora FC Tiigrid D +/-
25 15:12 1 Saue JK Tallinna FC Flora II 13-16 koht 3 – 0
26 15:12 2 Harju JK Rae FC Tiigrid 13-16 koht +/-
27 15:33 1 Saku Sporting Keila JK 9-12 koht 8 – 0
28 15:33 2 Tallinna FC Levadia FC Kose 9-12 koht 5 – 2
29 15:54 1 Rakvere JK Tarvas FC Kuressaare 5-8 koht 3 – 2
30 15:54 2 Raasiku FC Joker Tallinna JK Legion 5-8 koht 5 – 1
31 16:15 1 Harju JK Tallinna FC Ararat 1-4 koht 2 – 0
32 16:15 2 JK FC Valga Tallinna FC Flora 1-4 koht 5 – 1
33 16:36 1 Saue JK Harju JK Rae 13-14 koht 1 – 1 (P1 – 0)
34 16:36 2 Tallinna FC Flora II FC Tiigrid 15-16 koht +/-
35 16:57 1 Saku Sporting Tallinna FC Levadia 9-10 koht 2 – 4
36 16:57 2 Keila JK FC Kose 11-12 koht +/-
37 17:18 2 FC Kuressaare Tallinna JK Legion 7-8 koht 3 – 4
38 17:18 1 Rakvere JK Tarvas Raasiku FC Joker 5-6 koht 0 – 2
39 17:39 2 Tallinna FC Ararat Tallinna FC Flora 3-4 koht 2 – 1
40 17:39 1 Harju JK JK FC Valga FINAAL 0 – 0 (P1-0)

.

Autasustamine orienteeruvalt 18:00

Turniiri võitja: Harju JK

II koht: JK FC Valga

III koht:  Tallinna FC Ararat