U8 (2013) - FC Flora

U8 (2013)

ALAGRUPP A:

U-17 Nõmme Kalju FC  Nõmme Kalju FC    U-17 Saku Sporting  Saku Sporting  Tallinna FC Ararat (06)   Tallinna FC Ararat

ALAGRUPP B:

U-17 Tallinna FC Flora FC Flora valged    U-17 Maardu LM  Maardu LM       Põhja-Tallinna JK Volta   Tallinna JK Volta

ALAGRUPP C:

U-17 Tallinna FC Flora FC Flora mustad   FCI Tallinn (06)   FCI Tallinn        JK Loo I (07)  FC Tiigrid

ALAGRUPP D:

U-17 Tallinna FC Flora FC Flora rohelised  JK FC Valga (11)  JK FC Valga     FCI Tallinn (06)    FCI Tallinn II

.

1 detsember Kotka hall

Mäng Kell Väljak Alagrupp Kodu Külalis Tulemus
1 11:00 1 A FC Nõmme Kalju Tallinna FC Ararat 0 – 5
2 11:00 2 B FC Flora valged Maardu LM 0 – 4
3 11:21 1 C FC Flora mustad FCI Tallinn 2 – 3
4 11:21 2 D FC Flora rohelised FCI Tallinn II 6 – 0
5 11:42 1 A Saku Sporting FC Nõmme Kalju 0 – 6
6 11:42 2 B Tallinna JK Volta FC Flora valged 0 – 4
7 12:03 1 C Maardu LM Tallinna JK Volta 6 – 0
8 12:03 2 D JK FC Valga FC Flora rohelised 2 – 3
9 12:24 1 A Tallinna FC Ararat Saku Sporting 3 – 1
10 12:24 2 B FC Tiigrid FC Flora mustad 0 – 9
11 12:45 1 C FCI Tallinn FC Tiigrid 6 – 1
12 12:45 2 D FCI Tallinn II JK FC Valga 0 – 7
13 13:06 1 9-12 koht Saku Sporting FC Tiigrid 6 – 1
14 13:06 2 9-12 koht Tallinna JK Volta FCI Tallinn II 1 – 0
15 13:27 1 1-8 koht Tallinna FC Ararat FC Flora mustad 7 – 0
16 13:27 2 1-8 koht FCI Tallinn FC Nõmme Kalju 0 – 1
17 13:48 1 1-8 koht Maardu LM JK FC Valga 1 – 3
18 13:48 2 1-8 koht FC Flora rohelised FC Flora valged 1 – 0
19 14:09 1 9-12 koht Tallinna JK Volta Saku Sporting 2 – 3
20 14:09 2 9-12 koht FC Tiigrid FCI Tallinn II 0 – 0
21 14:30 1 5-8 koht Maardu LM FC Flora mustad 3 – 0
22 14:30 2 5-8 koht FC Flora valged FCI Tallinn 1 – 3
23 14:51 1 1-4 kohtJK JK FC Valga Tallinna FC Ararat 3 – 1
24 14:51 2 1-4 koht FC Flora rohelised FC Nõmme Kalju 1 – 0
25 15:12 1 9-12 koht Saku Sporting FCI Tallinn II 5 – 0
26 15:12 2 9-12 koht Tallinna JK Volta FC Tiigrid 4 – 3
27 15:33 1 7-8 koht FC Flora mustad FC Flora valged 2 – 3
28 15:33 2 5-6 koht Maardu LM FCI Tallinn 4 – 2
29 15:54 2 3-4 koht Tallinna FC Ararat FC Nõmme Kalju 3 – 1
30 15:54 1 FINAAL JK FC Valga FC Flora rohelised 3 – 1

.

Autasustamine orienteeruvalt 16:15

Turniiri võitja: JK FC Valga

II koht: FC Flora rohelised

III koht: Tallinna FC Ararat