U13 (2010) – FC Flora - FC Flora

Flora Nike Cup - U13 (2010)

ALAGRUPP A:

Läänemaa JK (07)  Läänemaa JK          Raasiku FC Joker (08)  Raasiku FC Joker     U19 Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora Rohelised

ALAGRUPP B:

FC Kose (05)  FC Kose                   Rae Spordkool Kalev Valge (08)  Tallinna JK Kalev      Pärnu JK Poseidon (08)  Pärnu JK Poseidon

ALAGRUPP C:

FCI Tallinn (06)  FC Infonet Tallinn     JK Tabasalu  JK Tabasalu               FC Kuressaare (07)  FC Kuressaare

ALAGRUPP D:

Pärnu JK Vaprus Kollane (07)  Pärnu JK Vaprus   Jõhvi FC Phoenix (08) Jõhvi FC Phoenix    U19 Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora Valged

 

27 november EJL hall // mängu pikku 20 min.

Mäng Kell Väljak Kodu Külalis Alagrupp Tulemus
1 15:30 1 Läänemaa JK FC Flora Rohelised A 0 – 2
2 15:30 2 FC Kose Tallinna JK Kalev B 1 – 1
3 15:53 1 FC Infonet Tallinn JK Tabasalu C 3 – 1
4 15:53 2 FC Flora Valged Pärnu JK Vaprus D 0 – 1
5 16:16 1 Raasiku FC Joker Läänemaa JK A 1 – 0
6 16:16 2 Pärnu JK Poseidon FC Kose B 3 – 0
7 16:39 1 FC Kuressaare FC Infonet Tallinn C 0 – 2
8 16:39 2 Jõhvi FC Phoenix FC Flora Valged D 3 – 0
9 17:02 1 FC Flora Rohelised Raasiku FC Joker A 0 – 0
10 17:02 2 Tallinna JK Kalev Pärnu JK Poseidon B 0 – 2
11 17:25 1 JK Tabasalu FC Kuressaare C 1 – 0
12 17:25 2 Pärnu JK Vaprus Jõhvi FC Phoenix D 0 – 5
13 17:53 1 Läänemaa JK FC Kuressaare 9-12 koht 1 – 1
14 17:53 2 FC Kose Pärnu JK Vaprus 9-12 koht 1 – 0
15 18:16 1 FC Flora Rohelised JK Tabasalu 1-8 koht 3 – 0
16 18:16 2 FC Infonet Tallinn Raasiku FC Joker 1-8 koht 2 – 1
17 18:39 1 Pärnu JK Poseidon FC Flora Valged 1-8 koht 2 – 1
18 18:39 2 Jõhvi FC Phoenix Tallinna JK Kalev 1-8 koht 1 – 0
19 19:03 1 FC Kose Läänemaa JK 9-12 koht 0 – 0
20 19:03 2 FC Kuressaare Pärnu JK Vaprus 9-12 koht 1 – 1
21 19:26 1 FC Flora Valged JK Tabasalu 5-8 koht 0 – 1
22 19:26 2 Tallinna JK Kalev Raasiku FC Joker 5-8 koht 0 – 2
23 19:49 1 Pärnu JK Poseidon FC Flora Rohelised 1-4 koht 0 – 3
24 19:49 2 Jõhvi FC Phoenix FC Infonet Tallinn 1-4 koht 0 – 1
25 20:13 1 Läänemaa JK Pärnu JK Vaprus 9-12 koht 1 – 0
26 20:13 2 FC Kose FC Kuressaare 9-12 koht 0 – 3
27 20:36 1 FC Flora Valged Tallinna JK Kalev 7-8 koht 0 – 0 P 1-2
28 20:36 2 JK Tabasalu Raasiku FC Joker 5-6 koht 1 – 4
29 20:29 2 Pärnu JK Poseidon Jõhvi FC Phoenix 3-4 koht 1 – 1 P 2-1
30 20:59 1 FC Flora Rohelised FC Infonet Tallinn FINAAL 0 – 0 P 1-0

 

Autasustamine orienteeruvalt 21:30