U13 (2008) - FC Flora

Flora Seesam Cup - U13 (2008)

ALAGRUPP A:

Keila JK (06)   Keila JK                       FCI Tallinn (06)    FCI Tallinn            U-17 Saku Sporting  Saku Sporting

ALAGRUPP B:

Raasiku FC Joker (05) Raasiku FC Joker    U-17 JK Tabasalu  JK Tabasalu        U-17 Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora

ALAGRUPP C:

U-17 Nõmme Kalju FC  Nõmme Kalju FC     Rae Spordkool Kalev Valge (08) Tallinna JK KalevPärnu JK Vaprus  Pärnu JK Vaprus

ALAGRUPP D:

Tallinna FCI Levadia  Tallinna FC Levadia Viimsi MRJK II (08) Viimsi MRJK         Pärnu JK Sinine (08)   Pärnu JK

 

26 august Lilleküla muru. Mängu pikkus 2×15 min.

Mäng Kell Väljak Alagrupp Kodu Külalis Tulemus
1 9:00 1A A FCI Tallinn Keila JK 2-1
2 9:00 1B B Raasiku FC Joker Tallinna FC Flora 0-2
3 9:35 1A C Nõmme Kalju FC Tallinna JK Kalev 2-1
4 9:35 1B D Tallinn FC Levadia Viimsi MRJK 2-4
5 10:10 1A A Saku Sporting FCI Tallinn 1-4
6 10:10 1B B JK Tabasalu Raasiku FC Joker 0-2
7 10:45 1A C Pärnu JK Vaprus Nõmme Kalju FC 0-1
8 10:45 1B D Pärnu JK Tallinn FC Levadia 1-2
9 11:20 1A A Keila JK Saku Sporting 0-1
10 11:20 1B B Tallinna FC Flora JK Tabasalu 1-1
11 11:55 1A C Tallinna JK Kalev Pärnu JK Vaprus 2-1
12 11:55 1B D Viimsi MRJK Pärnu JK 3-1
13 12:40 1A 9-12 koht Keila JK Pärnu JK Vaprus 0-0
14 12:40 1B 9-12 koht JK Tabasalu Pärnu JK 0-1
15 13:20 1A 1-8 koht FCI Tallinn Tallinna JK Kalev 1-0
16 13:20 1B 1-8 koht Nõmme Kalju FC Saku Sporting 0-0 (P 1-0)
17 14:00 1A 1-8 koht Tallinna FC Flora Tallinn FC Levadia 1-0
18 14:00 1B 1-8 koht Viimsi MRJK Raasiku FC Joker 1-1 (P 3-2)
19 14:40 1A 9-12 koht JK Tabasalu Keila JK 0-0
20 14:40 1B 9-12 koht Pärnu JK Vaprus Pärnu JK 2-1
21 15:20 1A 5-8 koht Tallinn FC Levadia Tallinna JK Kalev 2-0
22 15:20 1B 5-8 koht Raasiku FC Joker Saku Sporting  2-3
23 16:00 1A 1-4 koht Tallinna FC Flora FCI Tallinn 2-2 (P 0-1)
24 16:00 1B 1-4 koht Viimsi MRJK Nõmme Kalju FC 2-1
25 16:40 1A 9-12 koht Keila JK Pärnu JK 1-1
26 16:40 1B 9-12 koht JK Tabasalu Pärnu JK Vaprus 0-1
27 17:20 1A 7-8 koht Tallinna JK Kalev Raasiku FC Joker 0-2
28 17:20 1B 5-6 koht Tallinn FC Levadia Saku Sporting 3-2
29 18:00 1B 3-4 koht Tallinna FC Flora Nõmme Kalju FC 0-0 (P 2-1)
30 18:00 1A FINAAL FCI Tallinn Viimsi MRJK 1-4

 

Autasustamine orienteeruvalt 18:40

istanbul escortistanbul escortistanbul escortistanbul escortistanbul escortistanbul escort
istanbul escortistanbul escortistanbul escortistanbul escortistanbul escortistanbul escort
istanbul escortistanbul escortistanbul escortistanbul escortistanbul escortistanbul escort