Turniiri “Rõõm jalgpallist” alagrupid ja ajakava

Selgunud on pühapäeval 6. aprillil EJL uues sisehallis Flora Cup raames toimuva turniiri Rõõm jalgpallist alagrupid ja ajakava. Kokku osaleb 12 poiste ja 8 tüdrukute võistkonda.

Rõõm jalgpallist poiste turniiri alagrupid
  A-alagrupp
sporting
Saku Sporting
v_Kuusalu Kalev JK Kuusalu Kalev
v_Nõmme Kalju Nõmme Kalju FC
v_Vaprus
Pärnu Vaprus
v_Tiigrid
Loo Tiigrid II
FCFLORA_LOGO FC Flora I
  B-alagrupp
Raplamaa JK logo Raplamaa JK
v_tallinna jk kalev JK Tallinna Kalev
LEVADIAFC_logo Tallinna FC Levadia
Pärnu Poseidon Pärnu Poseidon
v_Tiigrid
Loo Tiigrid I
FCFLORA_LOGO FC Flora II

AJAKAVA:

Mängu algus Väljak 1 Väljak 2
11.00 Kuusalu – Sporting Levadia- Poseidon
11.20 Flora I – Tiigrid II Kalev -Raplamaa
11.40 Vaprus – Kalju Flora II – Tiigrid I
12.00 Sporting – Flora I Kalev – Poseidon
12.20 Kalju – Kuusalu Tiigrid I – Levadia
12.40 Tiigrid II – Vaprus Raplamaa – Flora II
13.00 Flora I – Kuusalu Tiigrid I – Poseidon
13.20 Kalju – Tiigrid II Levadia – Raplamaa
13.40 Vaprus – Sporting Kalev – Flora II
14.00 Kalju -Flora I Poseidon – Raplamaa
14.20 Tiigrid II – Sporting Tiigrid I – Kalev
14.40 Vaprus – Kuusalu Flora II – Levadia
15.00 Sporting – Kalju Raplamaa – Tiigrid I
15.20 Flora I – Vaprus Levadia – Kalev
15.40 Kuusalu – Tiigrid II Poseidon – Flora II
Väljak 1 Väljak 2 Väljak 3
16.00 A4 – B4 A5 – B5 A6 – B6
16.20 A3 – B3 A2 – B2
16.45 Finaal A1 – B1

 

Rõõm jalgpallist tüdrukute turniiri alagrupid
  A-alagrupp
LEVADIAFC_logo Tallinna FC Levadia
v_Nõmme Kalju Nõmme Kalju FC
v_tallinna jk kalev JK Tallinna Kalev
 v_Kuusalu Kalev JK Kuusalu Kalev
  B-alagrupp
FCFLORA_LOGO FC Flora
Pärnu JK logo Pärnu JK
v_Kuressaare FC Kuressaare Kodutütred
v_fc-santos-tartu-logo-primary Tartu FC Santos

AJAKAVA:

Mängu algus Väljak 3 Väljak 4
11.00 Tallinna Kalev – Levadia FC Flora – Pärnu JK
11.20 Kalju FC – Kuusalu FC Kuressaare Kodutütred – FC Santos
11.40 Tallinna Kalev – Kalju FC FC Santos – FC Flora
12.00 Levadia – Kuusalu FC Kuressaare Kodutütred – Pärnu JK
12.20 Kalju FC – Levadia Pärnu JK – FC Santos
12.40 Tallinna Kalev – Kuusalu FC Flora – FC Kuressaare Kodutütred
13.00 A1 – B2 A3 – B4
13.20 B1 – A2 A4 – B3
13.40 3 – 4 koht 7 – 8 koht
14.00 FINAAL 5 – 6 koht

Viimased videod