Tukiainen ja noored alistasid Järve – FC Flora -FC Flora

Tukiainen ja noored alistasid Järve

Flora U21 vs JK Järve

Esiliiga XXXII voorus lõi kahe esindusmeeskonna liikmega vürtsitatud U21 skooriga 3:1 Kohtla-Järve JK Järvet. Jala said valgeks Sakari Ilmari Tukiainen, Joonas Soomre ja Oliver Rass.

Kohtumise avavärav lasi end oodata, ent 28. minutil see siiski tuli, kui soomlasest leegionär 1:0 tabloole tõi. Teisel poolajal sai vaid viis minutit varem vahetusest sekkunud Joonas Soomre maha oma esimese väravaga U21 meeskonna eest, suurendades eduseisu 2:0-le.

Kohtumise kolmanda värava lõi Oliver Rass, kes skooris 80. minutil.

Vastaste auvärava lõi esimesel üleminutil Nikolai Martšuk.

Kohtla-Järve JK Järve jättis selle kaotusega kasutamata võimaluse tõusta tabeli viimaselt kohalt, Flora järelkasvumeeskond aga kinnistas oma tabeli hõbedakohta.

Tallinna FC Flora U21 – Kohtla-Järve JK Järve  3:1 (1:0)
28. Sakari Tukiainen, 68. Joonas Soomre, 80. Oliver Rass – 90+1. Nikolai Martšuk

Hoiatused: 72. Rasmus Saar – 55. Kevin Kaivoja, 84. Vladislav Smolin
Mänguolud: +13, vahelduva pilvisusega tuuline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.