Võistlus- ja treeningvorm

fc-flora-u14

FC Flora varustuspartner on Nike ning kõiki Flora värvides, vajalike logodega vorme ja üksikuid tooted saab osta Tallinnas A. Le Coq Arenal asuvast Sportland Football kauplusest. 

Täiendavalt on Flora noormängijatele, peale E-jalgpallikoolis registreerumist, ID-kaardi või nime alusel, kõik Nike tooted -30% soodustusega  (va FC Flora noortevarustus, mis on müügil kokkuleppehindadega)

Sportland Footballi asukoha leiad siit.

FC Flora noortegrupid näevad ideaalis välja ühesugused. Seetõttu on võistlus- ning treeningvormidele kehtestatud teatavad nõuded.

NB! Kõige lihtsam moodus osta ÕIGED asjad, on paluda treeneril öelda, millise numbriga pildil tähistatud vormielemendid on vaja lapsele osta ning seejärel Sportland Footballi teenindajale need numbrid koos vajaliku suurusega (M, S või lapse vanus/pikkus jne) edasi anda!

 

VÕISTLUSVORM 
koosneb rohelisest särgist, valgetest pükstest ning rohelistest kedradest.
Särgi rinnal on FC Flora embleem ning klubi peasponsori Tele2 logo.
Särgi seljale võib soovi korral lasta trükkida perekonnanime ning numbri (NB! võistlusvormi number kooskõlastada treeneriga!). Samuti võib numbri trükkida pükste paremale säärele (kui treeninggrupp ühiselt nii otsustab).
Trükki teostab Kristiine Keskuses asuv T-Shirt Store kauplus-teeninduspunkt. FC Flora kirjatüüp ning tähtede ja numbrite suurused on kaupluse töötajatel olemas.
Juhul kui soovitakse ühiselt muretseda kogu grupile teist värvi mängusärk lisaks, siis teise särgi värv on valge (mustad püksid, valged kedrad) ning mõistlik on sellisel juhul juba rääkida treeneriga, et toimuks ühine tellimine läbi klubi.

TREENINGVORM
sisaldab lisaks pikki pükse, pusa ja kilejopet. Treeningutel võib osaleda nii mustades kui valgetes lühikestes pükstes.
Särgil peab olema FC Flora embleem, kõhul Tele 2. Pusal peab olema FC Flora embleem ja seljal FC FLORA.  Nii särk kui pusa on sellistena Sportland Footballis müügil.
Treeningul võib osaleda võistlussärgis – kuid võistelda ei tohi treeningsärgis (võistlussärkide nõuded on kirjas ülalpool).

Uudised:

Noored

Flora kevadine turniir tuleb taas lihavõttepühade nädalavahetusel, sellel aastal 14.-16. aprill.
 

Loe lisaks

Naiskond

Naiste saalijalgpalli karikavõitjaks tuli FC Flora!

 

Loe lähemalt

Meie kodumängude piletimüügi partner!

        Annab TV Flora videodele HD kvaliteedi