Tule trenni ja võida iPad!

Noortekampaania iPadide võitjad

FC Flora sügisese noortekampaania auhindade IPadi võitjad Steven Mett ja Gaida-Erica Pärn koos Rauno Allikuga A.Le Coq Arenal.

NOORTETRENNID FLAIER cover

FC Flora kutsub jalgpallitrenni 2004., 2005., 2006., 2007. ja 2008. aastal sündinud poisse ja tüdrukuid. Varasem jalgpallikogemus pole tähtis.

Loomulikult ootame trennidesse ka vanemaid poisse ja kõiki tüdrukuid. Jalgpall ei ole juba ammu enam pelgalt poiste mäng!

Treeningud toimuvad kesklinnas, A.Le Coq Arena kõrval asuvatel muruväljakutel või Sportland Arena kaasaegsel kunstmuruväljakul, aadressil Asula 4c.

KÕIGI UUTE LIITUJATE JAOKS ON ESIMENE TREENINGKUU TASUTA!

Sel sügisel on veel üks hea põhjus, miks just FC Flora trennidega liituda – LOOSIME KÕIGI SEPTEMBRIKUUS LIITUJATE JA SOOVITAJATE VAHEL VÄLJA 2 TAHVELARVUTIT APPLE IPAD 16GB WIFI.


KUIDAS VÕITA TAHVELARVUTIT?

1. Tule FC Flora trenni.
2. Küsi treenerilt registreerimisleht.
3. Täida registreerimisleht – kirjuta oma andmed ja kui sind keegi kutsus, lisa soovitaja nimi.
4. Tagasta täidetud registreerimisleht treenerile!

KAMPAANIA KESTAB 30. SEPTEMBRINI!

Loosime välja 2 tahvelarvutit Apple iPad 16 GB Wifi – ühe uute liitujate ja teise soovitajate vahel. Võitjate nimed kuulutatakse välja 1. oktoobril kell 19.30 algava Premium liiga mängu FC Flora – Narva Trans vaheajal.

Lisainfo trennide ja kampaania kohta: 627 9948 ja noored@fcflora.ee

apple-ipad-16gb-wifi-2

expert logo

Uudised:

Noored

Võida oma treeninggrupiga esindusmeeskonna mängude külastamise võistlus ja treeneri ning perega staadionile UEFA Super CUP kohtumist vaatama!
 

Loe lisaks