Treeningutega liitumine

Kui Sinu sünnipäevatordil on põlenud vähemalt 5 küünalt ning oled neid puhudes soovinud endale uut jalgpalli või mõnusaid jalgpalliealmusi, siis alljärgnev jutt on mõeldud Sinule.

FC Flora jalgpallitreeningutega liitumisest ei pea unistama, sest see on tegelikkus, mille täitumine sõltub Sinu enda tahtest. Pole vahet kas sa oled tüdruk või poiss, treeningutega liitumine ei nõua tippsportlase osavust, vaid pealehakkamist ja sportlikku vaimu. Ka toetav perekond on väga tähtis, sest laiskuse hetkel on just kodused need, kes Sind taas õigele teele juhivad.

Jalgpallitreeningutega liitumine (nii tüdrukutele kui poistele)

FC Flora Tallinna jalgpalligruppidesse võetakse vastu noori alates 5. eluaastast (s.o. hetkel lapsi sünniaastaga 2011 ja varem). Kuni 12. aastaste noorte vastuvõtul treeninggruppi ei ole varasem kokkupuude jalgpallimänguga eelduseks. Üle 12. aastastel noortel on varasem kokkupuude jalgpallimänguga kas mängides koolivõistkonnas, koduhoovis sõpradega või muul viisil, soovitav. Meie trennid toimuvad Kesklinnas (A Le Coq Arena kõrval harjutusväljakutel) ja Kristiines (Kotka staadionil ja hallis) kuid ega sinna ei ole pikk maa tulla ka Mustamäe või Põhja-Tallinna poistel ja tüdrukutel.

Treeningutega liitumiseks palume ühendust võtta oma sünniaastale vastava treeninggrupi treeneriga. Liitumissoovi võib avaldada nii telefoni kui e-maili teel. Nooremates vanusegruppides toimuvad tüdrukute ja poiste jalgpallitrennid koos.
Treeninggruppide nimekiri on toodud siin: http://fcflora.ee/noored/

Esimene treening

Esimesele treeningule minnes võta kaasa spordivarustus ja enda jalgpall. Kirjuta palli peale kindlasti ka oma nimi, et sinu pall teiste laste pallidega sassi ei läheks.
2007-2011 sünniaastaga lastele on sobilik jalgpall suuruses nr 3
2004-2006 sünniaastaga lastele on sobilik jalgpall suuruses nr 4
2003 ja varasema sünniaastaga lastele on sobilik jalgpall suuruses nr 5

Trennid toimuvad meil kunstmuruväljakul või tavalisel muruväljakul. Jalanõudeks sobivad kruusaputsad või 13 korgiga putsad, esimestes trennides pole putsade olemasolu vajalik, pigem tasub treeneri käest nõu küsida, milliseid putsasid kõige mõistlikum endale muretseda oleks. Riietusena lühikesed või pikad püksid (sõltuvalt välistemperatuurist) ja särk. Jalakaitsmed on meil kõikides palliga trennides kohustuslikud (proovikuul on jalakaitsmed soovitatavad, enne kui pole kindel kas FC Flora trennidega liitutakse või mitte, ei ole mõistlik nende ostmiseks raha kulutada).

Kuna talvisel ajal toimuvad trennid õues (vanematel lastel) või Kotka hallis (noorematel lastel), kus on ikkagi päris jahe, siis treeninguteks on vajalik mitmekihiline soe riietus (pikad püksid ja pikakäistega dressipluusid ja kilejope), kindad, müts ja mitmekordsed sokid (villased sokid) jalgpallisaabaste sisse.

Treeningpaika jõudes astu julgelt treeneri juurde, ütle oma nimi ning seda, et tulid esimesse trenni. Suure sagina tõttu enne treeningu algust ei jää sa nii tegutsedes treeneri tähelepanuta.

Seejärel alusta vastavalt treeneri juhtnööridele oma esimese treeninguga FC Flora klubis.

Mis edasi

Esimene kuu on tutvusmiskuu, selle ajal jooksul pead jõudma selgusele kuidas trennid, treener ja trennikaaslased meeldivad. Kui kõik sobib ja otsus kindel FC Floras jalgpallimänguga jätkata, palu emal-isal liituda FC Flora E-Jalgpallikooliga ning prindi välja, täida ja vii treeneri kätte
FC Flora Jalgpallikooli liikmeks astumise avalduse blankett (pdf)

Järgmise asjana tuleb siirduda A. Le Coq Arena kõrval asuvasse Sportland Footballi poodi ja muretseda endale FC Flora treeningvarustus. Kuna olenevalt grupist võib kohustuslik treeningvarustus erineda siis on mõistlik eelnevalt treeneri käest uurida milliseid asju täpselt vaja on ja mis on vabad numbrid võistlussärgile trükkimiseks.

Kui kõik see tehtud siis .. tere tulemast FC Florasse!

Põhjala
FC Flora noortetöö juht – Ilmar Põhjala
Telefon: 5533013
E-mail: ilmar@fcflora.ee

Uudised:

Noored

Flora kevadine turniir tuleb taas lihavõttepühade nädalavahetusel, sellel aastal 14.-16. aprill.
 

Loe lisaks

Naiskond

Naiste saalijalgpalli karikavõitjaks tuli FC Flora!

 

Loe lähemalt