Esimene treening

FCF 2007

Riietus

Esimesele treeningule minnes võta kaasa spordivarustus ja enda jalgpall. Kirjuta palli peale kindlasti ka oma nimi, et sinu pall teiste laste pallidega sassi ei läheks.

  • Kui tuled trenni talvel ning treeningud toimuvad saalis on vaja kas sisejalgpallijalanõusid või kõvema tallaga tenniseid, botaseid. Riietusena lühikesed või pikad püksid ja särk. 
  • Kui tuled trenni kevadel, suvel, sügisel siis treeningud toimuvad kunstmuruväljakul või tavalisel muruväljakul. Jalanõudeks sobivad kruusabutsad või 13 korgiga butsad, esimestes trennides pole butsade olemasolu vajalik, pigem tasub treeneri käest nõu küsida, milliseid butsasid kõige mõistlikum endale muretseda oleks. Riietusena lühikesed või pikad püksid (sõltuvalt välistemperatuurist) ja särk. Jalakaitsmed on meil kõikides palliga trennides kohustuslikud;
  • Vanematel treeninggruppidel võivad treeningud toimuda välistingimustes ka talvel ning selleks on vajalik mitmekihiline soe riietus (pikad püksid ja pikakäistega dressipluusid ja kilejope), kindad, müts ja mitmekordsed sokid (villased sokid) jalgpallisaabaste sisse.

Tutvustus

Treeningpaika jõudes astu julgelt treeneri juurde, ütle oma nimi ning seda, et tulid esimesse trenni. Suure sagina tõttu enne treeningu algust ei jää Sa nii tegutsedes treeneri tähelepanuta.

Seejärel alusta vastavalt treeneri juhtnööridele oma esimese treeninguga FC Flora klubis.

Edu Sulle!

Uudised:

Noored

Flora kevadine turniir tuleb taas lihavõttepühade nädalavahetusel, sellel aastal märtsi ja aprilli nädalavahetustel.
 

Loe lisaks

Naiskond

Naiste saalijalgpalli 2017. aasta karikavõitjaks tuli FC Flora!

 

Loe lähemalt

        Annab TV Flora videodele HD kvaliteedi

Meie kodumängude piletimüügi partner!