Treeningud

fc-flora-u14

  • MEIE NOORTEGRUPID

Olles juba FC Flora noorliige, leiad oma grupi täpse treeningplaani, võistkonna nimekirja ja treenerite kontaktid siit. Loe lähemalt!

  • TREENINGUTEGA LIITUMINE JA ESIMENE TREENING

FC Flora jalgpalligruppidesse võetakse vastu noori sünniaastaga 2012 või varem sündinud. Kuni 12. aastaste noorte vastuvõtul treeninggruppi ei ole varasem kokkupuude jalgpallimänguga eelduseks. Võimalik on eelregistreerida 2013. aastal sündinud poiste ja tüdrukute treeninggruppi, mis avatakse septembris 2018. Loe lähemalt treeningutega liitumise kohta!

  • TREENINGUTEST OSAVÕTT

FC Flora liikmeks olemine eeldab osavõttu treeningutest, treeningmängudest, võistlustest, turniiridest, treeninglaagritest ning vastavalt vanusele Eesti noorte meistrivõistlustest. Loe lähemalt!

  • NOORTETÖÖ STRUKTUUR 2017

FC Flora treenerid juhinduvad oma töös iga grupi puhul klubi poolt määratud üldisest treeningplaanist. Ka lastel ja lastevanematel on hea teada, mis neid tulevikus ees ootab Loe lähemalt!

  • KLUBI LIIKMEMAKS JA LIIKMEMAKSU REEGLID

Olles liitunud FC Flora noortetreeningutega ja täitnud klubi liikmeks astumise avalduse olete saanud FC Flora klubi liikmeks. Nagu igas tegutsevas klubis, kaasneb liikmeks olemisega ka klubi liikmemaksu tasumine. FC Flora klubi liikmemaks Tallinnas on gruppide kaupa erinev. Loe lähemalt!

  • KUIDAS KÄITUDA LAPSE VIGASTUSE KORRAL

Kahjuks võib iga jalgpallur saada vigastuse. Õige käitumine aitab vigastuse korral oluliselt vähendada jalgpalli juurde tagasipöördumise aega ning vältida korduvvigastuste tekkimist. Loe lähemalt!

  • VÕISTLUS- JA TREENINGVORMID

FC Flora noormängijad peaksid nii treeningul kui mõistagi ka võistlustules alati ühtmoodi välja nägema. Seetõttu oleme kokku pannud lühikese kiirjuhendi lapsele vormi ostmiseks. Loe lähemalt!

Uudised:

Noored

Flora kevadine turniir tuleb taas lihavõttepühade nädalavahetusel, sellel aastal 14.-16. aprill.
 

Loe lisaks

Naiskond

Naiste saalijalgpalli karikavõitjaks tuli FC Flora!

 

Loe lähemalt

        Annab TV Flora videodele HD kvaliteedi

Meie kodumängude piletimüügi partner!