Sillamäelt pääsesime võiduga – FC Flora -FC Flora

Sillamäelt pääsesime võiduga

Premium Liiga XXXI voorus külastasime Sillamäel kohalikku Kalevit ning saime raske, kuid teenitud 2:1 võidu! Teisel poolajal suudeti oma paremus maksma panna ja läbi Rauno Alliku vajalikud võidupunktid pealinna kaasa haarata!

Alustasime mängu üsna hästi ja haarasime initsiatiivi. Suutsime Kalevi kaitsesse suruda, kuid viimasel kolmandikul ei õnnestunud liialt teravaid olukordi välja joonistada. Sillamäe nõelas vasturünnakutega ning tegi seda väga innukalt ning tekitas mõnes momendis isegi rohkem furoori.

Sellest hoolimata pääsesime kiirelt juhtima. Veerandtunni järel õnnestus Allikul ennast paremal äärel tsenderdusele mängida ja vastase jalast suunda muutnud pall maandus tagumises postis Milleri jalal, kes värava sepistas – 1:0! Loomulikult oli see vesi meie veskile ja kaasa sõitnud fännid said valjuhäälselt jätkata. Mäng jätkus sarnase stsenaariumi järgi, kus meie olime rohkem palliga, kuid vastaste kontrad olid ärevad. Ühte sellist pidime taistama veaga ning Kalev sai lubavast positsioonist karistuslöögi. Vnukov keerutas osavalt üle müüri, kuid Toom tõrjus selle ürituse. Pavel Aleksejev oli esimene, kes reageeris ning saatis Gert Kamsi põrkest palli võrku – 1:1! Enne vaheaega oli mõlemal meeskonnal paar võimalust veel juhtohjad haarata, kuid pausile mindi siiski viigiliselt.

Teisel poolajal jätkasime sama rada. Erinevus oli lihtsalt kontrastsem. Nüüd suutsime paremini rünnata ja ka Kalevi vasturünnakuid vaos hoida. Samas rünnakul ei leidnud me parimaid lahendusi ja kvaliteet värava ees võimalusi skoorimiseks ei andnud. Mängu tõi murrangu mees, keda pikisilmi tagasi oodatud. Vahetusest sekkunud Maksim Gussev võttis juba järgneval minutil vasakul äärel soolorünnaku ette ning tulistas sissekeriva löögi väravale, puurivaht küll tõrjus, kuid seekord olime esimesena meie jaol – Rauno Alliku lõi “lauapalli” sisse ning saime teenitud juhtvärava , 2:1!

Ega mängu iseloom ei muutunudki, viimastel minutitel tõstis Sillamäe küll Tšurilkini rünnakusse appi, kuid ärevusest ohtlikumaks nad teisel poolajal meile ei saanudki. Kindel mäng kaitses tõi meile vajalikud punktid ja aitas sammukese eesmärgile lähemale.

Arno Pijpers: ” Sillamäe andis kõva lahingu. Nad mängisid seekord rohkem kontrarünnakule ja see tegi meie elu raskeks. Väljak oli kuiv ja see ei soosinud meie ründemängu. Samas olin kindel, et teisel poolajal suudame skoorida ja peame võiduks kaitses asjad korras hoidma. Olime rahulikud ja see tõi edu!”

Järgmises Premium Liiga voorus sõidame külla Viljandi JK Tulevik võistkonnale. Mäng algab 30.09 kell 13:00 Viljandi Linnastaadionil. Veel on minna ja meeskond kutsub kõiki ennast toetama! Kohtume staadionil!