Rõõm jalgpallist 2015 alagrupid ja ajakava

Sel nädalavahetusel 18.-19. aprillil toimub EJL jalgpallihallis Flora Cup noorteturniir Rõõm jalgpallist kolmes vanuseklassis.

visual

LAUPÄEV 18.04 POISID 2003-2004

Alagrupp A
Flora 2003
Tallinna Kalev
Raplamaa JK
Jõhvi Lokomotiiv
MRJK

 

Alagrupp B
Nõmme United
Kuusalu Kalev
Lõuna-Läänemaa JK
Tartu Helios
Flora 2004

 

Väljak 1 KELL Väljak 2
MRJK vs Flora 03 9.20 Flora 04 vs United
Kalev Tln vs Raplamaa 9.40 Kuusalu vs Lõuna-Läänemaa
Lokomotiv vs MRJK 10.00 Helios vs Flora 04
Flora 03 vs Kalev Tln 10.20 United vs Kuusalu
Raplamaa vs Lokomotiv 10.40 Lõuna-Läänemaa vs Helios
MRJK vs Kalev Tln 11.00 Flora 04 vs Kuusalu
Flora 03 vs Raplamaa 11.20 United vs Lõuna-Läänemaa
Kalev Tln vs Lokomotiv 11.40 Kuusalu vs Helios
Raplamaa vs MRJK 12.00 Lõuna-Läänemaa vs Flora 04
Lokomotiv  vs Flora 03 12.20 Helios vs United
A5 vs B5 12.40 A4 vs B4
A3 vs B3 13.00 A2 vs B2
FINAL 13.20

visual

PÜHAPÄEV 19.04 POISID 2005-2006

A B
1. FC Flora valged 1. FC Flora rohevalged
2. JK Kalev Jüri 2. Raasiku FC Joker
3. Pärnu JK Poseidon 3. Raplamaa JK
4. FC Flora rohelised 4. Rakvere Tarvas

 

Mängu algus

II väljakul

9:00 A: Flora valged – JK Kalev Jüri
9:20 B: Flora rohevalged – FC Joker
9:40 A: Pärnu JK Poseidon – Flora rohelised
10:00 B: Raplamaa JK – Rakvere Tarvas
10:20 A: Flora valged – Flora rohelised
10:40 B: Flora rohevalged – Rakvere Tarvas
11:00 A: JK Kalev Jüri – Pärnu JK Poseidon
11:20 B: FC Joker – Raplamaa JK
11:40 A: Pärnu JK Poseidon – Flora valged
12:00 B: Raplamaa JK – Flora rohevalged
12:20 A: Flora rohelised – JK Kalev Jüri
12:40 B: Rakvere Tarvas – FC Joker
13:00 A3 – B4
13:20 B3 – A4
13:40 A1 – B2
14:00 B1 – A2
14:20 7 – 8 koht
14:40 5 -6 koht
15:00 3 – 4 koht
15:20 FINAAL
  AUTASUSTAMINE

visual

PÜHAPÄEV 19.04 TÜDRUKUD

A B
1. FC Flora 1. MRJK
2. FC Levadia 2. Pärnu JK
3. Kuusalu Kalev 3. Suure-Jaani United
4. FC Ajax 4. Nõmme Kalju FC

 

Mängu algus

I väljakul

9:00 FC Flora – FC Levadia
9:20 Nõmme Kalju FC – MRJK
9:40 Kuusalu Kalev – FC Ajax
10:00 Pärnu JK – Suure-Jaani United
10:20 FC Flora – Kuusalu Kalev
10:40 FC Levadia – FC Ajax
11:00 Nõmme Kalju FC – Pärnu JK
11:20 MRJK – Suure-Jaani United
11:40 Kuusalu Kalev – FC Levadia
12:00 FC Flora – FC Ajax
12:20 Pärnu JK – MRJK
12:40 Suure-Jaani United – Nõmme Kalju FC

 

Mängu algus I väljakul
13:00 A3 – B4
13:20 A4 – B3
13:40 A1 – B2
14:00 B1 – A2
14:20 7 – 8 koht
14:40 5 – 6 koht
15:00 3 – 4 koht
15:20
15:45
FINAAL
AUTASUSTAMINE

Viimased videod

Meie kodumängude piletimüügi partner!

        Annab TV Flora videodele HD kvaliteedi