2009 Rõõm Jalgpallist tulemused

A algrupp B alagrupp C alagrupp D alagrupp
 FC Flora Rae Spordikool Kalev I FCI Tallinn FC Kuressaare
MRJK FC Levadia valge Nõmme Kalju FC I FC Kose
Saue JK JK Tabasalu FC Helios FC Helios Kõrveküla
Nõmme Kalju FC II Paide LM FC Tiigrid FC Ararat II

 

Rõõm Jalgpallist 2017
2009. aastal sündinud poistele
11/11/2017
Mängu nr. Kell Väljak Võistkonnad Grupp Tulemused
1 09.30 EJL Hall 1 FC Flora – MRJK A  5-0
2 09.30 EJL Hall 2 Saue JK – Nõmme Kalju FC II A  0-2
3 09.30 EJL Hall 3 Rae Spordikool Kalev I – FC Levadia valge B  0-0
4 09.30 EJL Hall 4 JK Tabasalu – Paide LM B  1-0
5 09.50 EJL Hall 1 FCI Tallinn – Nõmme Kalju FC I C  0-1
6 09.50 EJL Hall 2 FC Helios – FC Tiigrid C  1-2
7 09.50 EJL Hall 3 FC Kuressaare – FC Kose D  1-0
8 09.50 EJL Hall 4 FC Helios Kõrveküla – FC Ararat II D  4-0
9 10.10 EJL Hall 1 FC Flora – Saue JK A  3-1
10 10.10 EJL Hall 2 MRJK – Nõmme Kalju FC II A  0-3
11 10.10 EJL Hall 3 Rae Spordikool Kalev I – JK Tabasalu B  2-0
12 10.10 EJL Hall 4 FC Levadia valge – Paide LM B  2-0
13 10.30 EJL Hall 1 FCI Tallinn – FC Helios C  2-1
14 10.30 EJL Hall 2 Nõmme Kalju FC I – FC Tiigrid C  4-1
15 10.30 EJL Hall 3 FC Kuressaare – FC Helios Kõrveküla D  0-3
16 10.30 EJL Hall 4 FC Kose – FC Ararat II D  1-4
17 10.50 EJL Hall 1 Nõmme Kalju FC II – FC Flora A  0-1
18 10.50 EJL Hall 2 Saue JK – MRJK A  0-1
19 10.50 EJL Hall 3 Paide LM – Rae Spordikool Kalev I B  0-5
20 10.50 EJL Hall 4 JK Tabasalu – FC Levadia valge B  0-1
21 11.10. EJL Hall 1 FC Tiigrid – FCI Tallinn C  2-1
22 11.10. EJL Hall 2 FC Helios – Nõmme Kalju FC I C  0-2
23 11.10. EJL Hall 3 FC Ararat II – FC Kuressaare D  1-0
24 11.10. EJL Hall 4 FC Helios Kõrveküla – FC Kose D  4-0
25 11.40 EJL Hall 1 Saue JK – Paide LM (13-16 koht)  1-2
26 11.40 EJL Hall 2 FC Helios – FC Kose (13-16 koht)  4-0
27 11.40 EJL Hall 3 MRJK – JK Tabasalu (9-12 koht)  1-1 (0-2)
28 11.40 EJL Hall 4 FCI Tallinn – FC Kuressaare (9-12 koht)  3-0
29 12.00 EJL Hall 1 Nõmme Kalju FC II – FC Levadia valge (5-8 koht)  1-2
30 12.00 EJL Hall 2 FC Tiigrid – FC Ararat II (5-8 koht)  3-1
31 12.00 EJL Hall 3 FC Flora – Rae Spordikool Kalev (1-4 koht)  2-0
32 12.00 EJL Hall 4 Nõmme Kalju FC I – FC Helios Kõrveküla (1-4 koht)  5-1
33 12.20 EJL Hall 1 Saue JK  – FC Kose (15-16 koht)  7-1
34 12.20 EJL Hall 2 Paide LM – FC Helios (13-14 koht)  0-6
35 12.20 EJL Hall 3 MRJK – FC Kuressaare (11-12 koht)  1-1 (3-1)
36 12.20 EJL Hall 4 JK Tabasalau – FCI Tallinn (9-10 koht)  0-3
37 12.40 EJL Hall 1 Nõmme Kalju FC II – FC Ararat II (7-8 koht)  0-1
38 12.40 EJL Hall 2 FC Levadia valge – FC Tiigrid (5-6 koht)  1-1 (3-2)
39 12.40 EJL Hall 3 Rae Spordikool Kalev – FC Helios Kõrveküla (3-4 koht)  4-2
40 12.40 EJL Hall 4 FC Flora – Nõmme Kalju FC I (FINAAL)  1-4

Noored

Flora kevadine turniir tuleb taas lihavõttepühade nädalavahetusel, sellel aastal 14.-16. aprill.
 

Loe lisaks

Naiskond

Naiste saalijalgpalli karikavõitjaks tuli FC Flora!

 

Loe lähemalt

Meie kodumängude piletimüügi partner!

        Annab TV Flora videodele HD kvaliteedi