2008 Rõõm Jalgpallist tulemused

A alagrupp B alagrupp
FC Flora Rae Spordikool Kalev
Tartu JK Tammeka Pärnu JK Poseidon
FC Kuressaare FC Tiigrid
Nõmme Kalju FC Harju JK
Pakri SK FCI Tallinn V.R.

 

Rõõm Jalgpallist 2017 
2008. aastal sündinud poistele
25/11/2017
Mängu nr. Kell Väljak Võistkonnad Grupp Tulemused
1 16.30 EJL Hall 1 FC Flora – Tartu JK Tammeka A  0-0
2 16.30 EJL Hall 2 Rae Spordikool Kalev – Pärnu JK Poseidon B 3-1
3 16.50 EJL Hall 1 FC Kuressaare – Nõmme Kalju FC A 0-5
4 16.50 EJL Hall 2 FC Tiigrid – Harju JK B 1-0
5 17.10 EJL Hall 1 Pakri SK – FC Flora A 1-0
6 17.10 EJL Hall 2 FCI Tallinn V.R. – Rae Spordikool Kalev B 0-1
7 17.30 EJL Hall 1 Tartu JK Tammeka – FC Kuressaare A 2-0
8 17.30 EJL Hall 2 Pärnu JK Poseidon – FC Tiigrid B 2-5
9 17.50 EJL Hall 1 Nõmme Kalju FC – Pakri SK A  1-0
10 17.50 EJL Hall 2 Harju JK – FCI Tallinn V.R. B 0-2
11 18.10 EJL Hall 1 FC Flora – FC Kuressaare A 3-0
12 18.10 EJL Hall 2 Rae Spordikool Kalev – FC Tiigrid B 3-0
13 18.30 EJL Hall 1 Tartu JK Tammeka – Nõmme Kalju FC A 0-2
14 18.30 EJL Hall 2 Pärnu JK Poseidon – Harju JK B 2-1
15 18.50 EJL Hall 1 FC Kuressaare – Pakri SK A 0-5
16 18.50 EJL Hall 2 FC Tiigrid – FCI Tallinn V.R. B 1-0
17 19.10 EJL Hall 1 FC Flora – Nõmme Kalju FC A 0-1
18 19.10 EJL Hall 2 Rae Spordikool Kalev – Harju JK B 4-1
19 19.30 EJL Hall 1 Pakri SK – Tartu JK Tammeka A 1-1
20 19.30 EJL Hall 2 FCI Tallinn V.R. – Pärnu JK Poseidon B 0-0
21 19.50 EJL Hall 1 FC Kuressaare – Harju JK (9-10 koht)  0-3
22 19.50 EJL Hall 2 FC Flora – Pärnu JK Poseidon (7-8 koht)  1-1(3-2)
23 20.10 EJL Hall 1 Tartu JK Tammeka – FCI Tallinn V.R.(5-6 koht)  0-1
24 20.10 EJL Hall 2 Pakri SK – FC Tiigrid (3-4 koht)  1-2
25 20.30 EJL Hall 1 Nõmme Kalju FC – Rae Spordikool Kalev (FINAAL)  1-0

Noored

Flora kevadine turniir tuleb taas lihavõttepühade nädalavahetusel, sellel aastal 14.-16. aprill.
 

Loe lisaks

Naiskond

Naiste saalijalgpalli karikavõitjaks tuli FC Flora!

 

Loe lähemalt

Meie kodumängude piletimüügi partner!

        Annab TV Flora videodele HD kvaliteedi