Rannastaadionil pommitasime kümme! – FC Flora -FC Flora

Klubi-UUDISED

Rannastaadionil pommitasime kümme!

Märten lööb oma esimese meie eest! Foto: Brit Maria Tael

Reedel lõõmas Pärnus suurepärane suveilm ning sellest olime ilmselgelt ka meie tuld võtnud. Meeskonnal põles sees suur väravasoov, mis sai ka eeskujulikult täidetud! Vaprusele mingit võimalust ei antud ja ise suudeti lausa 10 vastuseta väravat kõmmutada!

Sellel hooajal on Vaprusel mõned prohmakad sisse tulnud, kuid kodus on pigem kõigile peavalu valmistatud. Läksime meiegi mängule keskendunult ja värskete mälestustega esimesest omavahelisest kohtumisest, kus raske 2:0 võit meile tasku jäi. Samuti oli oluline, kuidas suudame pärast koondisepausi kiiresti ühise hingamise leida!

Olime mänguks valmis! Masinavärk saadi koheselt jooksma ning võimu ja tahtmisega alustati kohe tugevalt! Esimese värava sepistasime selle hooaja fenomenist – standardist! Paremalt äärelt keerutas Zakaria karistuslöögi täpselt Joonas Tamme peanupule, kes ei eksinud ning koksas 1:0!

Siit edasi läksid Vapruse asjad üsna süngeks. Meie kasutasime ruumi ja leidsime rünnakutel käigud, mis lõppesid pealelöögiga. Ette ruttavalt võis poolajal nentida, et olime teinud kaheksa lööki, millest kuus olid raamides ja ka väravas. Järjest hakkasid väravad tulema ning igale maitsele : Sappinenilt kübaratrikk, Ainsalu ja Zakarialt! Poolaeg 6:0!

Teisele poolajale tulime vähe rahulikuma käiguga ning juba tundus, et väga koledaks numbrid ei lähe. Isu tuli tagasi aga pingilt, kui Maksim Gussev ühe oma esimestest puudetest palli võrku lükkas – 7:0! Võimalusi jagus rohesärkidel kõvasti, kuid seitse püsis tablool samuti vähe pikemat aega. Kaheksanda lõi võrku üllatusmees – paremas kaitses mänginud Märten Kuusk, kes suurepäraselt rünnakule lülitus ning väravavahiga osavalt silmitsi mängiti. Mees lahendas olukorra külmavereliselt – 8:0. Alliku pani ilusale soolole punkti täpse löögiga, mis postist võrku vihises ning lahti mängitud standardi keerutas ülanurka Zakaria – 10:0!

Täna Vaprusest meile vastast ei olnud! Oli see enne rasket perioodi nüüd hea või halb, seda näitab juba aeg!

“Väga hea tunne, et esimene värav on ära löödud. Nüüd on vaja poistele tort teha,” rääkis Kuusk mängujärgses intervjuus EJL-ile.

Samuti lisas suurest klassivahest: “Üks ongi poolamatöörsats ja me oleme professionaalne sats. Me ei oodanud nii suurt klassivahet. Ootasime rasket mängu, valmistusime kõvasti ja ei osanud nii suurt ülekaalu oodata. Eesti liigale see hästi ei mõju.”

Värava löömist saime harjutada ning tuju samuti tõsta, kuid nüüd tuleb see kohtumine kiirelt unustada ning juba eesolevatele katsumustele keskenduda!

Juba esmaspäeval ootab meid ees suur lahing Nõmme Kalju FC vastu, kus näeme kindlasti korralikku tulevärki. Sis, Sparta ja Simply Chocolate on mängule välja pannud auhindu ning poolajal ootab huvilisi põnev mäng. Samuti on väiksematele kohal Örrekese õpituba, kus võimalik meisterdada.

Tegevust jagub ning suurepärane mäng ootab meid A. Le Coq Arenal kell 20:00. Tule kohale, võta sõbrad ka kaasa ning naudime tasemel vutti ja aitame omad võidule! Kohtume mängul!