Paide murdus teisel poolajal – FC Flora -FC Flora

Klubi-UUDISED

Paide murdus teisel poolajal

Rauno Sappinen vs Paide, 06.05.2016

Premium Liiga üheteistkümnes mängupäev tõi Lilleküla staadionile järvamaalased, Paide Linnameeskonna.

Agressiivselt ja viimase piirini füüsilisele võitlusele rõhuv mäng ei toonud lahendust esimesel poolajal, kuid ohtlikumad momendid langesid külalismeeskonnale, kuigi ka Flora kontrarünnakud olid loogilised ja teravad, nappides vaid lõplikus realiseerimises.

Pöörde tõi mängu Timo Lombi omavärav, mis sündis Maksim Gussevi tegutsemise järel, mil kaitsja palli klaarides selle 55. minutil otsejoones oma väravasse saatis. Peale väravat lisasid tempot mõlemad pooled, kuid Paide rünnakud muutusid esimese poolajaga võrreldes üha töntsimaks. Hoopis vahetusest sekkunud Albert Prosa oli see, kes mängu lõpuhetkedel, 88. minutil pealöögiga palli napilt, kuid kindlalt üle väravajoone saatis, vormistades sellega mängu lõppskoori 2:0.

Flora mängib kodus juba mõne päeva pärast, kui 10. mail kell 20 võõrustatakse A. Le Coq Arenal linnaderbis Nõmme Kalju FC esindusmeeskonda.