Narvas olime kindlad – FC Flora -FC Flora

Klubi-UUDISED

Narvas olime kindlad

Premium Liiga XXXIV voorus külastasime JK Narva Trans võistkonda ning vajasime tiitlijahis võitu! Meeskond oli tasemel ning platsil õnnestus suurepärane partii, mis tõi ka suureskoorilise 7:0 võidu!

Mäng ise algas võrdselt ja kuigi omasime kontrolli, ei olnud suuri võimalusi värava muukimiseks. Esimese äreva momendi saime pärast Kamsi pikka audiviset, kuid Sappinen veel võrku pingutada ei suutnud. Sellest hoolimata kontrollisime sündmustekäiku ja otsisime kannatlikult. Tasu tuli läbi parema ääre. Teist kohtumist järjest alustanud Anier sai ruumi ning kõmmutas terava palli viiekasti, kus Sappinen esimesena jaol oli ja olukorra lahendas – 1:0! Sama mees duubeldas meie edu veel avapoolajal. Seekord ise vasakul ääres keerutades murdis ründaja keskele ja lõi karistusalapiirilt väravale. Transi kaitsja üritas lööki blokkeerida, kuid suutis ainult palli lendu muuta, mis Kotenkot üllatada suutis. Kaugelt väikese abiga ning Sappinen 2:0! Esimesel poolajal rohkem väravaid ei nähtud ja saime puhkama soliidses edus.

Teisel poolajal hakkas juhtuma. Kas Narva võttis liialt suuri riske või suutsime meie juurde panna, jääb igaühe enda otsustada, kuid väravaid tuli igale maitsele. Ainsalu, Lepistu ning Sappineni kolmas tulid kohe teise poolaja alguses ning mäng oli sellega ka otsustatud. Miller lisas veidi hiljem kuuenda ja Sappinen lõpetas mängu viimastel minutitel oma neljandaga. Enne lõppu olid mõned auvärava võimalused ka Narval, kuid täna suutsime taga lukus hoida. 7:0 võit andis vajalikud võidupunktid ning nüüd on mõtted juba Tammeka peal.

Brent Lepistu:” Tuleb nädal nagu nädal ikka. Teeme asju nagu tavaliselt ja oleme Tammeka jaoks võimalikult hästi valmis. Loomulikult üritame seal asjad ära otsustada, läheme igat mängu võima!”

Järgmise kohtumise peame koduväljakul 28.10, kui A. Le Coq Arenal võõrustame laupäeva õhtul Tartu JK Tammekat. Kohtumine algab 19:00. Kohtume staadionil!