30. dets. 2014
Naiste Expert liiga turniiril osales viis naiskonda: Pärnu JK, Tallinna FC Flora, Tallinna FC Levadia, Tartu SK10 ja Valga Warrior ÜN ja Nõmme Kalju FC.
Tallinna FC Flora saavutas põhiturniiril oodatud teise koha ja kohtus finaalis veelkord Pärnu JK-ga. Tasavägises mängus, kus mänguline initsiatiiv oli pigem Flora käes, tuli siiski tulemusega 2:0 võitjaks kogemustele toetunud Pärnu JK. Lisette Tammik valiti aga turniiri parimaks mängijaks!
23. detsembril toimunud naiste Esiliigaturniiril saavutas Flora II kolmanda koha, kusjuures otsustavas kohamängus saadi mängujärgsete penaltidega jagu Pärnu JK duublist!
Expert liiga turniiri tulemused:
I koht: Pärnu JK
II koht: Tallinna FC Flora
III koht: Tallinna FC Levadia
Parim väravalööja: Anastassia Morkovkina 6 (Pärnu JK)
Parim väravavaht: Elis Meetua (Pärnu JK)
Parim mängija: Lisette Tammik (Tallinna FC Flora)
Expert liiga turniiri mängud:
9:00 Tallinna FC Levadia – Nõmme Kalju FC 3:0
Väravad: Aljona Sasova, Stanislava Russakova, Ljubov Maksimova
9:20 Tallinna FC Flora – Tartu SK10 ja Valga Warrior ÜN 4:0
Väravad: Kelly Rosen (2), Kethy Õunpuu, Riin Emajõe
9:40 Nõmme Kalju FC – Pärnu JK 0:3
Väravad: Anastasia Morkovkina (2), Kristina Bannikova
10:00 Tartu SK10 ja Valga Warrior ÜN – Tallinna FC Levadia 0:3
Väravad: Ljubov Maksimova, Anastassia Dodeltseva (2)
10:20 Tallinna FC Flora – Pärnu JK 1:4
Väravad: Liis Pello – Anastassia Morkovkina (2), Liivi Sõrmus, Kairi Himanen
10:40 Tartu SK10 ja Valga Warrior ÜN – Nõmme Kalju FC 1:0
Värav: Cathreen Selgis
11:00 Tallinna FC Levadia – Tallinna FC Flora 1:3
Väravad: Anett Vilipuu – Miina Kallas, Lisette Tammik, Kelly Rosen
11:20 Pärnu JK – Tartu SK10 ja Valga Warrior ÜN 4:1
Väravad: Anastassia Morkovkina, Elizaveta Rutkovskaja, Marve Bessmertnõi, Kairi Himanen – Annaliis Strigin
11:40 Nõmme Kalju FC – Tallinna FC Flora 0:1
Värav: Liis Pello
12:00 Pärnu JK – Tallinna FC Levadia 3:2
Väravad: Anastassia Morkovkina, Kristina Bannikova, Kaire Palmaru – Anastasia Dodeltseva (2)
Põhiturniiri punktiseis:
Pärnu JK 12p, Tallinna FC Flora 9p, Tallinna FC Levadia 6p, Tartu SK10/Warrior ÜN 3p, Nõmme Kalju FC 0p
Kohamängud:
12:40 3.-4. koha mäng Tallinna FC Levadia – Tartu SK10 ja Valga Warrior ÜN 3:2
Väravad: Anastasia Dodeltseva, Aljona Sasova, Ljubov Maksimova – Annaliis Strigin, Geili Rehkli
13:00 FINAAL 1. koht vs 2. koht Pärnu JK – Tallinna FC Flora 2:0
Väravad: ov. Kethy Õunpuu, Elizaveta Rutkovskaja
Naiskondade koosseisud:
Pärnu JK: Elis Meetua, Anete Paulus, Ketlin Saar, Kairi Himanen, Anastassia Morkovkina, Elizaveta Rutkovskaja, Berle Brant, Marve Bessmertnõi, Kaire Palmaru, Liivi Sõrmus, Kristina Bannikova, Margarita Zernosekova.
Tallinna FC Flora: Getriin Strigin, Riin Emajõe, Saron Läänmäe, Liis Pello, Kelly Rosen, Lisette Tammik, Merily Toom, Kethy Õunpuu, Liis Lepik, Miina Kallas, Maarija Mikiver, Katrin Loo, Annika Pajupuu.
Tallinna FC Levadia: Imbi Hoop, Anastasia Dodeltseva, Kärt Hallikas, Karolin Kaivoja, Daniela Mona Lambin, Ljubov Maksimova, Inna Zlidnis, Anett Vilipuu, Stanislava Russakova, Aljona Sasova, Elena Bulynina.
Tartu SK10 ja Valga Warrior ÜN: Olja Fomina, Mariliis Limbak, Alina Mihailova, Kärolin Raudsepp, Annaliis Strigin, Geili Rehkli, Diana Belolipetskaja, Cathreen Selgis, Marilin Tammeorg.
Nõmme Kalju FC: Sarah Brigitta Kasemaa, Maarja Virula, Laura Jaansen, Laura-Liis Tamm, Hanna-Marii Kaljas, Sandra Hansen, Mari Teppan, Anett Kadastu, Jana Pipar, Maria Orav, Anette Rõõmussaar.
Viimased uudised
29. märts 2024
28. märts 2024
28. märts 2024
28. märts 2024
28. märts 2024
26. märts 2024
26. märts 2024
26. märts 2024